Bahçeşehir Atmaca / Atmaca Grup

Atmaca Grup firmasının Bahçeşehir Atmaca projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
bahçeşehir atmaca

Bahçeşehir Atmaca’da daire fiyatları 540 bin liradan başlıyor!

Konut Projeleri Kerim Çırak 10.08.2016
Atmaca Grup’un inşa ettiği Bahçeşehir Atmaca projesinde daire fiyatları 540 bin liradan, villa fiyatları ise 1 milyon 570 bin liradan start alıyor.
Villa ve dairelerden oluşan projede en alttaki daireler bahçe dubleksli, en üstteki daireler ise çatı dubleksli ve gölet manzaralı olacak.  Atmaca Grup'un Bahçeşehir'in merkezinde ürettiği projede, daire satışlarının yüzde 50,8'lik kısmını tüketmiş durumda.

Bahçeşehir Atmaca projesi 48 bin metrekarelik alanda 31 blok halinde yükseliyor. Toplamda 305 konutun bulunduğu projede 2+1 ve 5+1 arasında değişen daire seçenekleri bulunuyor. Metrekareleri 175 ile 286 arasında farklılık gösteren dairelerin teslim tarihi Eylül 2017 olarak belirlendi. 

Bahçeşehir Atmaca projesi lokasyon olarak TEM Otoyolu, Atatürk Olimpiyat Stadyumu, Aqua Club Dolphin, Akbatı AVM, birçok sağlık ve eğitim kurumuna yakın mesafede konumlanıyor. 

Bahçeşehir Atmaca'da 540 bin liradan başlayan daire fiyatları 2 milyon 200 bin lira arasında değişirken villa fiyatları 1 milyon 570 bin liradan başlıyor. Ödemelerde konut fiyatının yüzde 20'si peşinat olarak alınıyor ve yüzde 60'lık kısmı sıfır faizle 30 ay taksitlendiriliyor. Kalan yüzde 20'lik kısım ise konutların tesliminde ödeniyor.  

 

bahçeşehir atmaca bahçeşehir atmaca daire fiyatları atmaca grup