Bahçekent Flora / İzka İnşaat - Dağ Mühendislik - Sıtar İnşaat

İzka İnşaat - Dağ Mühendislik - Sıtar İnşaat firmasının Bahçekent Flora projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bahçekent Flora

Bahçekent Flora’nın gelirinde 8.3 milyon liralık artış!

Konut Projeleri Emine Pile 05.10.2016
İzka İnşaat, Dağ Mühendislik ve Sıtar İnşaat’ın Başakşehir’in en değerli noktalarından birinde yükselen Bahçekent Flora’nın satış toplam geliri arttı
Emlak Konut GYO ve TOKİ güvencesiyle 119 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Bahçekent Flora'nın asgari şirket payı toplam gelirinde artış yaşandı. "İstanbul Başakşehir Hoşdere 2. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" olan Bahçekent Flora'da satış toplam geliri 8 milyon 386 bin 67 lira artarak 110 milyon 491 bin 29 liradan 118 bin 877 bin 96 liraya yükseldi. 

Emlak Konut GYO'nun Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) konuyla ilgili yaptığı açıklama şu şekilde;

"Şirketimiz projelerinden "İstanbul Başakşehir Hoşdere 2. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi (Bahçekent Flora)"nde Yüklenici ile yapılan 4 No.lu Protokole göre, 110.491.029.00 TL olan Asgari Şirket Payı Toplam Geliri artarak 118.877.096,40 TL'ye çıkmıştır." 

Yemyeşil bir doğanın içinde yer alan Bahçekent Flora, toplam 875 konuttan oluşuyor. “Hoşdere Bölge Parkı” manzaralı Bahçekent Flora'nın yüzde 80'i yeşil alanlardan oluşuyor. Geniş peyzaj alanları, sosyal ayrıcalıkları, kafeleri, restoranları ve ticari alanlarıyla birçok ayrıcalıklar sunan proje 1+1'den 4+1'e kadar değişiklik gösteren daire tiplerinden meydana geliyor. Yoğun ilgi gören ve kısa sürede satışı tamamlanan proje yatırımcısına yüksek kazanç sağlıyor.

Bahçekent Flora