Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
bahçekent Avrupark

Bahçekent Avrupark'ta satışlar çok yakında başlayacak

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 22.12.2014
En yeni Emlak Konut projesi Avrupark, Bahçekent - Başakşehir'de konumlandırılıyor. Proje için ön talep toplanıyor.
Bahçekent'te Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa edilen Avrupark, Cihan İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Ön talep aşamasında olan proje, 1,380 daire ile 72 dükkandan meydana gelecek.

83 bin metrekare arsa üzerine yayılan proje, dev şehir parkı Hayat Park'ın hemen yanında bulunuyor. 

avrupark bahçeşehir

Ön talep toplanan Avrupark Bahçekent projesinin satışlarına 2015'in ilk aylarında başlanacak. Öncelikli ev seçme ve fiyat avantajı sunan proje, yeni evli çiftlerden geniş ailelere kadar herkesin ihtiyacına cevap verebilecek şekilde tasarlandı.

Sitede, 1 oda 1 salon evler 60 metrekare, 2 oda 1 salon evler 100 ila 120 metrekare, 3 oda 1 salon evler 145 ila 150 metrekare, 4 oda 1 salon evler ise 160 ila 165 metrekare şeklinde tasarlandı. 

avrupark bahçeşehir

Hayat Park'ın hemen yanı başında 

Avrupark Bahçekent, dev şehir parkı Hayat Park'ın yanı başında yer alıyor. Emlak Konut GYO tarafından yapılacak olan Hayat Park, 160 bin metrekarelik alana kurulacak. Üç tarafı sularla çevrili olan Hayat Park'ta cami, biolojik gölet, çim amfi, yamaç terasları,  çok amaçlı yeşil alan, tematik bahçeler, piknik ve spor alanları bulunacak. Parkın içerisinde restoran ve kafelerin yanı sıra çocuklar için oyun alanları da bulunacak.  Avrupark Bahçekent'te oturanlar ise tüm bu imkanlara birkaç adımda ulaşmanın keyfini yaşayacak.

Avrupark İletişim Bilgileri;

Web: http://www.avrupark.com/

Avrupark cihan inşaat emlak konut bahçekent satılık daire bahçekent Avrupark bahçekent