vadi koru projesi

Bahattin Uçar: Vadikoru’nun serisine devam edeceğiz

Konut Projeleri 19.09.2017 11:36

Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar, Vadikoru projesinin lansmanında proje ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Invest İnşaat, Ayazağa'da hayata geçirdiği Vadikoru projesinin tanıtımını bugün gerçekleştirdi. Ön talep sürecinde yoğun bir talep ile karşılaşan ve bölgenin değerine değer katan proje 242 konut, 84 ofis ve 12 ticari üniteden meydana geliyor. 

Konut, ofis ve ticari ünitelerden oluşan karma konseptli Vadikoru projesi tasarımı ve mimarisi ile de adından söz ettirecek.

Lansmanda projenin detaylarıyla ilgili bilgiler veren Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar “Ormanın kenarında kuş seslerini duyabileceğiniz ender projelerden biri. 3 tarafı Belgrad Ormanı ile çevrili, Vadistanbul'un hemen bitişiğinde. Bu proje bugüne kadar yaptığımız projelerin daha üstünde olmalıydı, 2020-2023'e  yakışır şekilde olmalıydı, genç ve dinamik olmalıydı ve çok büyük alanlar ya da çok küçük alanlar yapmamalıydık. Çok kullanılabilir bir proje üretip ama mimarisini, görünüşünü, sosyal donatı alanlarını da atlamamamız gerekiyordu” dedi.

Bölgenin her geçen gün geliştiğini ve değerine değer kattığını belirten Uçar, “Şirket olarak Cendere Vadisi'ne çok fazla inanan Artaş ile birlikte iki firmadan biriyiz. Vadistanbul'da başarı olmamış olsaydı muhtemelen bu bölgede projelerin geliştirilmesi de çok zor olacaktı. Biz bu bölgeye inandık, inandığımız için yatırımlarımıza devam ettik. Bugünden sonra da sadece Vadikoru olarak bu bölgede bulunmayacağız. Kısmetse Vadikoru'nun serisine devam edeceğiz. Muhtemelen Vadikoru'nun 1., 2. serisini de önümüzdeki günlerde konuşuyor olacağız” açıklamasında bulundu.