Evinpark Ada & Tepe Rezidans / Sefa İnşaat - Koyuncu İnşaat

Sefa İnşaat - Koyuncu İnşaat firmasının Evinpark Ada & Tepe Rezidans projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ayşe Nevin Hanlıoğlu

Ayşe Nevin Hanlıoğlu canlı yayınımızdaydı

Konut Projeleri Emine Pile 03.08.2017
Evinpark Ada&Tepe Rezidans Satış Müdürü A. Nevin Hanlıoğlu, Emlaktasondakika.com’un canlı yayınında Evinpark Ada&Tepe'yi anlattı.
Emlaktasondakika.com'un bugünkü canlı yayın konuğu Evinpark Ada&Tepe Rezidans Satış Müdürü A. Nevin Hanlıoğlu oldu.

Hanlıoğlu, Sefa İnşaat-Koyuncu İnşaat ortaklığında hayata geçirilen ve 10 katlı toplam 10 bloktan oluşan proje hakkında bilgiler verdi ve projenin son durumunu anlattı. Ayrıca sektör değerlendirmesinde bulundu.

Evinpark Ada&Tepe Rezidans Satış Müdürü A. Nevin Hanlıoğlu, projenin aileye yönelik olarak tasarlandığını belirterek "1+0 ve 1+1 daire tiplerine yer vermedik" dedi.

Mahalle konseptine uygun konutlar ürettiklerini söyleyen Hanlıoğlu "Proje ulaşım açısından önemli bir lokasyonda bulunmakta. Sahil yolu Maltepe ve E-5'in tam göbeğinde. E-5'e, metroya 150 adım mesafede olması dolayısıyla çok büyük bir ulaşım kolaylığı sağlıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'na, İDO'ya, tüm ulaşım ağlarına kolaylıkla gidilebiliyor" açıklamasında bulundu. Nevin Hanlıoğlu projenin az katlı yapısı ile de dikkat çektiğini belirtti. 

Ayşe Nevin Hanlıoğlu Evinpark Ada&Tepe