Batışehir / EgeYapı Group

EgeYapı Group firmasının Batışehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
batışehir projesi

Ayrıcalıklı yaşamın adresi; Batışehir!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 20.05.2015
Batışehir'de ev almak isteyenlere cazip fırsatlar sunuluyor. Proje, 3. Köprü bağlantı yollarına yakınlığıyla ön plana çıkıyor.
EgeYapı tarafından Emlak Konut GYO arsasında inşa edilen Batışehir projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. İçerisinde kendi okulunu dahi barındıran dev yatırım, alışveriş caddesiyle de ön plana çıkıyor.

Her ihtiyaca cevap verecek

Konut-ofis-rezidans-alışveriş caddesi-okul-otel konseptine sahip olan Batışehir'de şu anda 5 bin kişi yaşıyor. Tamamı bittiğinde 15 bin kişiye ev sahipliği yapacak olan projenin otel bölümü ise Four Points by Sheraton Hotel olarak hizmet verecek.

Köprü ve havalimanı çok yakın

Atatürk Havalimanı'na çok yakın konumuyla ön plana çıkan ve 3. Köprü bağlantı yollarına kolay ulaşımıyla dikkat çeken Batışehir, kendi semtini oluşturan proje olarak da biliniyor. Fiyatların 298 bin liradan başladığı ve banka kredisiyle konut sahibi olma fırsatının sunulduğu Batışehir'in Premium etabında da çalışmalar tam gaz sürüyor. Bu bölümde 2+1 ve dubleks evlerin tamamı satılırken 1+1'ler 467 bin liradan, stüdyolar ise 276 bin liradan başlıyor.

Premium'da 'Premium' hayat

Batışehir Premium'da ofisler 544 bin 68 liradan start alırken yapılar, tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlandı. İstanbul'da ofisin merkezi Maslak ve Levent'e 10 dakikalık mesafede bulunan proje, eşsiz konumuyla yatırımcılarına önemli kazanç fırsatları sunuyor.

Sıfır faiz fırsatı

Su ve yeşillerle çevrili bir yaşamın var olduğu Batışehir'de 36 ay sıfır faiz veya 60 ay yüzde 0,69 firma vadesiyle ev almak isteyenlerin önü açılıyor. Proje içerisinde barındırdığı çok geniş sosyal donatı alanlarıyla da tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlandı.

Nerelere yakın?

İstanbul'un en önemli hastaneleri arasında yer alan Medipol'le birlikte birçok merkezin yanı başında bulunan proje, bitişiğinde denilebilecek Mahmutbey Yolu sayesinde Sultangazi'ye ve eski Edirne Asfaltı'na ulaşımını kolaylaştırıyor. Bu sayede dev yatırım, sadece 3. Köprü'ye değil 3. Havalimanı'na da yakınlaşmış oluyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

 

 

batışehir batışehir fiyatları batışehir teslimler batışehir son durum 2015