Ayışığı Mercan Evleri / Ayışığı Gayrimenkul

Ayışığı Gayrimenkul firmasının Ayışığı Mercan Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ayışığı Mercan Evleri'nin balkonu

Ayışığı Mercan Evleri’nde yaşam başladı!

Konut Projeleri Emine Pile 30.06.2015
Ayışığı Gayrimenkul tarafından Bodrum Gümüşlük’te hayata geçirilen Ayışığı Mercan Evleri’nin inşaatı tamamlanarak yaşam başladı.
Bodrum'un en sevilen bölgelerinden Gümüşlük'te 3 bin 500 metrekare arazi üzerinde inşa edilen Ayışığı Mercan Evleriinşaatı tamamlanarak Haziran ayında yeni bir yaşama kapı açtı. 

AYIŞIĞI KONAKLARI'NA KOMŞU!

Toplamda 14 daireden meydana gelen Ayışığı Mercan Evleri, bahçe katı ve üst kat olmak üzere birbirinden bağımsız 2+1 daireden oluşuyor. Daire büyüklüklerinin 75 metrekare kapalı alan, 25 metrekare ise teras olarak planlandığı proje daha önce yapımı tamamlanmış olan Ayışığı Konakları'na 200 metre mesafede bulunuyor.

Gümüşlük'ün merkezinde ana cadde üzerinde olan Ayışığı Mercan Evleri'nde güvenlikten sosyal olanaklara, kullanılan malzemeden iç mimariye kadar yaşama değer katacak birçok ayırt edici özellik bulunuyor.

YAZ-KIŞ İDEAL... 

Kompleksin içinde yüzme havuzu, 24 saat güvenlik, açık otopark ve yeşil alan gibi her türlü konfor olanağı sağlanmaktadır. Ayrıca konumu itibariyle deniz manzaralı ve ana caddeye sıfır olmasıyla birlikte toplu ulaşıma, sağlık ocağına, marketlere yakınlığıyla da yılın 12 ayı, yaz-kış Gümüşlük'te yaşamak isteyenler için de ideal yaşam koşulları sunulmaktadır.

Ayışığı Mercan Evleri