Aydos Country / Sinpaş GYO

Sinpaş GYO firmasının Aydos Country projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Aydos Country

Aydos Country'de 365 gün doğayla iç içe bir yaşam!

Konut Projeleri Emine Pile 15.05.2015
Sinpaş GYO, tertemiz bir orman havası almak ve sabahları kuş cıvıltıları ile uyanmak isteyenler için Aydos Ormanı’na karşı bir proje hayata geçirdi.
İstanbul'un içinde, göl kenarında, yemyeşil bir orman düşünün… Hatta sabah kuş cıvıltıları ile uyanıp pencerenizi açtığınızda mükemmel bir orman manzarası görebileceğiniz huzur dolu bir hayat… 

Sinpaş, tam da hayallerinizi süsleyen bu rüya gibi yaşam için Sancaktepe'de 914 konutluk bir projeye imza attı. Arsa alanı 50 bin metrekare olan ve ‘Anadolu Yakası'nın En Doğal Projesi' olarak dikkat çeken Aydos Country, Aydos Ormanı ve göle komşu konumda bulunuyor. Sinpaş GYO'nun 60 milyon 200 bin TL'ye satın aldığı arsa üzerinde yükselen proje ulaşım kolaylığı ile de yatırımcıların dikkatini çekiyor. 

Aydos Country'de ulaşım da rüya gibi... 

1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunan Aydos County'de hemen her ihtiyaca uygun olarak daire büyüklükleri 69 metrekare ile 209 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.  

Sabiha Gökçen Havalimanı'na sadece 12 dakika mesafede olan Aydos Country, İstanbul Finans Merkezi'ne ve bölgede yeni açılacak, 4.300 yatak kapasitesiyle Avrupa Hastanesi'ne yakınlığıyla da öne çıkıyor. İstanbul merkezine 10 dakika uzaklıktaki Aydos Country'den 2 ayrı metro hattı ile hızlı raylı sistem ulaşımı sağlanırken, yapımı devam eden 3. köprüye de Sultanbeyli gişelerinden otoyol bağlantısı olacak.

Aydos Country