Sinpaş Bursa Modern / Sinpaş GYO

Sinpaş GYO firmasının Sinpaş Bursa Modern projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Aydos Country sancaktepe blokları

Aydos Country'de 31 Ocak'a kadar 2014 fiyatları geçerli

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 16.01.2015
Lansman dönemine özel fiyatları ve ödeme avantajlarıyla dikkat çeken Aydos Country'nin 2014 fiyatları 31 Ocak'ta değişecek.
Anadolu yakasının en doğal projesi Aydos Country'de, 2014 yılının fiyatları ve kaçırılmayacak ödeme kolaylıklarıyla yerinizi alın. 

Geleceğin projesinde 2014 fiyatlarıyla ev sahibi olmak için Sancaktepe'de yer alan Aydos Country satış ofisini ziyaret edebilirsiniz. 

Sinpaş GYO imzasıyla hayata geçirilen proje, 2017 Mayıs ayında teslim edilecek. 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinden oluşan Aydos Country'de 914 konut bulunuyor. 

Aydos Country'de daire fiyatları 231 bin 500 liradan başlıyor. 50 bin metrekare arsa alanıyla dikkat çeken site, Aydos Ormanı ile göle komşu konumuyla dikkat çekiyor. 

Otopark alanları, fitness center, çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu ve saunanın bulunduğu projeden 10 bin TL peşinat ile konut sahibi olabilirsiniz. Ödeme seçenekleri ve fiyatlarıyla dikkat çeken Aydos Country'de lansman dönemine özel indirimlerde sunuluyor.

Aydos Country İletişim Bilgileri;

Web: http://aydoscountry.com/
Telefon:444 1 440 

Aydos Country sinpaş gyo sancaktepe konut projesi satılık daire