Aydoğan İnşaat

Aydoğan İnşaat, 2 yeni projesine daha başladı

Konut Projeleri Emine Pile 21.03.2016
Yaklaşık 30 yıldır yaptığı butik projelerle adını duyuran Aydoğan İnşaat, kentsel dönüşüm projeleriyle ses getirmeye devam ediyor.
2015 yılını ağırlıklı Bağdat Caddesi'ndeki kentsel dönüşüm projeleriyle geçiren Aydoğan İnşaat, 2016'da da kentsel dönüşüm projelerine devam ediyor. Yılın ilk ayında hayata geçirdiği Aslanpark Erenköy'den sonra Göztepe'de 2 yeni kentsel dönüşüm projesine daha başladı: Aydoğanpark ve İstasyonpark. Diğer tüm Aydoğan İnşaat projelerinde olduğu gibi lükse dair her şeyin bir arada sunulduğu ve A plus kalitedeki inşaat malzemeleriyle yapılan projeler, sosyal donatıları ve yeşil alanlarıyla ön plana çıkıyor. 

1701 metrekarelik bir inşaat alanı üzerinde yükselen Aydoğanpark Göztepe'de 3 tanesi dubleks daire olmak üzere 43 daire bulunuyor. Her katta 3 daire bulunan ve 14 katlı projede, daireler 3+1 ve 4+2 şeklinde tasarlandı. Dairelerin brüt metrekareleri ise 127-247 metrekare arasında değişiyor. Diğer bir kentsel dönüşüm projesi olan İstasyonpark Göztepe ise 13 katlı, 26 dairelik bir proje. İstasyonpark'ta ise her katta 2 daire bulunuyor ve dairelerin 2 tanesi dubleks olarak tasarlandı. Yine 3+1 ve 4+2 şeklinde tasarlanan dairelerin brüt metrekareleri 127 ve 237 metrekare arasında değişiyor. Gerek İstasyonpark Göztepe gerekse de Aydoğanpark Göztepe projelerinde çocuk oyun alanı, toplantısı odası ve her daire için 2 araçlık otopark sunuluyor. Teslim tarihleri Haziran ve Ekim 2017 olarak belirlenen İstasyonpark Göztepe ve Aydoğanpark Göztepe projelerinin metrekare satış fiyatları ise 3500 Dolar'dan başlıyor.

Aydoğan İnşaat Aydoğanpark İstasyonpark