Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupark Bahçekent

Avrupark’ta istediğiniz zaman istediğiniz yerdesiniz!

Konut Projeleri Emine Pile 08.04.2015
TOKİ ve Emlak Konut GYO güvencesi ile İstabul’un yeni merkezi Bahçekent’te inşa edilen Avrupark Bahçekent’e yatırım yapan kazanıyor.
Cihan İnşaat - Konut Yapı tarafından hayata geçirilen Avrupark Bahçekent, gerek dev projelere komşu konumda olması gerek de ulaşım için büyük kolaylık sağlayacak bir lokasyonda bulunması sayesinde yatırımcısına hızla kazandıracak. Yeni İstanbul olarak nitelendirilen Bahçekent bölgesini 24 saat yaşayan bir bölge haline getirecek olan proje ile bölgenin yıldızı daha da parlayacak. 

TEM Otoyolu'na ve yeni yapılacak Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı yolları üzerinde yer alan Avrupark'ta yaşarken şehir içi trafiğine takılmadan en hızlı şekilde evinize varacaksınız. 3. Havalimanı ve Kanal İstanbul projelerine yakın konumuyla da hayatınız kolaylaşacak. 3. Havalimanı'na 30 km, Kanal İstanbul'a 3.5 km ve planlanan metro hattına 3.5 km uzaklıkta olan proje istediğiniz her an rahatlıkla istediğiniz yere ulaştıracak. 

Avrupark Bahçekent