Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupark

Avrupark’ın yarısından fazlası satıldı!

Konut Projeleri Emine Pile 13.03.2016
Cihan İnşaat ve Konut Yapı tarafından Yeni İstanbul’un tam merkezinde hayata geçirilen Avrupark yoğun ilgi görüyor.
İstanbul'un en değer kazanan bölgelerinden Bahçekent'te hayata geçirilen Avrupark projesinde inşaat çalışmaları hızla ilerliyor. Her geçen gün yeni yatırımlarla gelişimini sürdüren bir bölgede yükselen proje ilk günden bu yana yoğun ilgi görmeye devam ediyor. 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri ile her ihtiyaca hitap eden Avrupark Bahçekent, 1.394 konut ve 84 ticari üniteden meydana geliyor. 78 bin 640 metrekarelik alana kurulan Yeni İstanbul'un dev projesi, 600 milyon TL yatırım değerine sahip bulunuyor. 

Yerli-yabancı yatırımcı ve oturumcuların beğenisini kazanan projede yoğun talep gören 1+1 daireler tükendi. 2+1 dairelerin 310 bin TL'den başlangıç gösterdiği Avrupark projesinde dairelerin yüzde 50'den fazlası ise satıldı. 

Ödeme Seçenekleri

Uygun ödeme fırsatları sunan Avrupark Bahçekent'te her bütçeye uygun ödeme seçenekleri bulunuyor. 

1- Yüzde 30 peşinat, yüzde 70 banka kredisi. Bu ödeme koşulunda ve peşin ödemelerde konut fiyatı üzerinden yüzde 5 oranında indirim uygulanıyor.

3- Yüzde 25 peşinatla 36 ay vade farksız taksit yapılıyor.

Emine Pile/Emlaktasondakika.com

Avrupark Cihan İnşaat Konut Yapı