Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Önünde göl ve yeşil alanları olan Avrupark Bahçekent

Avrupark, yeni İstanbul’un yeni yıldızı olacak

Konut Projeleri Emine Pile 16.07.2015
Cihan İnşaat ve Konut Yapı işbirliğiyle hayata geçirilen Avrupark Bahçekent, 21 blokta 1.394 konut ve 86 ticari birimden oluşuyor.
Emlak Konut GYO öncülüğünde kurulan ve son dönemlerde inanılmaz bir gelişme gösteren bölgeler arasında Bahçekent de yerini aldı. Dev projelere komşu olan ve her geçen gün yıldızı parlayan Bahçekent'in potansiyeli Avrupark Bahçekent ile daha da artış gösterdi.  

İstanbul'un dev şehir parkı Hayat Park'ın yanı başında konumlanan Avrupark, hem bu yeni kentin sağlık, eğitim, alışveriş, spor gibi imkanlarını hem de zengin sosyal olanaklarını bir arada yaşama fırsatı veriyor. 

Lokasyonu ile değerine değer katacak  

Rahat ve aydınlık bir ev konforu sunan projede planlı yapılaşma sayesinde güneş her zaman evinizde olacak. TEM Otoyolu, Kuzey Marmara Otoyolu ve Kanal İstanbul projesi, gibi birçok önemli noktada bulunan Avrupark Bahçekent projesinden lansman fiyatlarıyla ev alanların teslim tarihine kadar yüzde 80 oranında prim yapması bekleniyor.

1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinden ve 2. kattan 26. kata kadar farklı yükseklikteki bloklardan oluşan Avrupark'ta teslimlerin ise Nisan 2018'de yapılması planlanıyor.

Avrupark Bahçekent