Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupark Bahçekent

Avrupark, Yeni İstanbul'un parlayan yıldızı olacak!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 11.04.2015
Başakşehir - Bahçekent'te konumlandırılan Avrupark'tan banka kredili ödeme ile konut sahibi olmak mümkün.
Avrupark; Emlak Konut güvencesiyle gelişen Bahçekent'te dev şehir parkının yanı başında yükseliyor, hem bu yeni kentin sağlık, eğitim, alışveriş spor gibi imkanlarını hem de kendi içindeki zengin sosyal olanakları bir arada yaşama şansı sunuyor.

Mustafa Denizli'nin reklam yüzü olduğu Avrupark, Kanal İstanbul, 3. havalimanı, TEM Otoyolu, Kuzey Marmara Otoyol projesine yakınlığı ile ulaşım akslarının kesişim noktasında yer alıyor. 

Lansman fiyatlarıyla bu yeni kent ilk sahiplerini bekliyor. 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri yanı sıra mağazaları, zengin peyzajı ve kapalı otoparkı dikkat çekiyor. 

Akbatı AVM yanında yer alan Avrupark, Cihan İnşaat ve Konut Yapı ortaklığında yükseliyor. Projenin arsa alanı 78 bin 640 metrekare olarak belirlendi. Konutların metrekare birim fiyatları 2 bin 400 liradan başlıyor.

Nisan 2018'de teslimlerin başlayacağı site, 1,394 konut ile 84 ticari birimden meydana geliyor. Site içerisinde; çocuk oyun alanları, kafe, kapalı yüzme havuzu, restoran, sauna, Türk hamamı, tenis kortu ve yürüyüş parkuru sıralanıyor.

Avrupark Bahçekent