avrupark hayat projesi

Avrupark Hayat’ta teslimler Ekim 2020’de başlıyor!

Konut Projeleri 17.11.2017 16:33

İstanbul Esenyurt'ta hayata geçirilecek olan Avrupark Hayat projesi Cihan İnşaat imzası ile yükseliyor.

Cihan İnşaat tarafından geliştirilen Avrupark Hayat projesi, İstanbul Başakşehir'de hayata geçiriliyor. 13 bloktan oluşan projede 1095 konut ve 81 adet ticari ünite bulunuyor. 1+1'den 4+1'e kadar konut seçenekleri bulunan projede daire fiyatları 231 bin liradan başlıyor, 726 bin liraya kadar çıkıyor. Avrupark Hayat; sosyal donatıları, ulaşım akslarının merkezindeki konumuyla yatırımcılara kaçırılmayacak ayrıcalıklar sunan projenin teslim tarihi Ekim 2020'de planlanıyor.

Avrupark Hayat sosyal donatılarıyla dikkat çekiyor

Avrupark Hayat'ın sosyal donatıları arasında; 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, basketbol sahası, voleybol sahası, futbol sahası, tenis kortu, kafeterya, fitness center, spor salonu, sauna, hamam, yürüyüş yolu, çocuk oyun parkı, çocuk oyun alanları, yeşil alanlar, yürüyüş alanları yer almaktadır.

Hayatınıza dilediğiniz gibi yön verin

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 33 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 16 kilometre mesafede inşa edilen Avrupark Hayat'taki  evinize şehir trafiğine takılmadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz çok yakında hizmete girecek olan metro hattını ve halihazırda hizmette olan diğer toplu taşıma araçlarını da tercih edebilirsiniz.