Körfezkent 4 / Emlak Konut GYO

Emlak Konut GYO firmasının Körfezkent 4 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupark Bahçekent

Avrupark Bahçekent'ten 430 milyon liralık değer!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 16.04.2015
Emlak Konut GYO ve Cihan İnşaat'ın hayata geçirdiği Avrupark Bahçekent projesinin değerleme raporunu Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) açıkladı.
ESD - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, mülkiyeti kendisine ait Cihan İnşaat ve Konut Yapı taahhüdü altındaki İstanbul Başakşehir Hoşdere 3. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşım İşi olan Avrupark Bahçekent projesinin değerleme raporunu açıkladı.

Atak Gayrimenkul Değerleme'nin hazırladığı rapora göre, Avrupark Bahçekent projesinin 1480 adet konut ve dükkanın anahtar teslim şartlarının yerine getirilmesi durumundaki toplam değeri 430 milyon 808 bin lira olarak kayıtlara geçti.

600 milyon liralık yatırımla 78 bin 640 metrekare arsa üzerine kurulan Avrupark Bahçekent projesinde daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı.

Avrupark Bahçekent'in zengin sosyal olanakları...

Yüzde 80'inin yeşile ayrıldığı projenin içerisinde; açık-kapalı çocuk ve yetişkin havuzları, Türk hamamı, fitness, bay-bayan sauna, buhar odası, pilates salonları, masa tenisi, tenis kortu, çocuk parkı, futbol sahası, yürüyüş, koşu ve bisiklet yolları bulunuyor.

Avrupark Bahçekent nerede?

TEM Otoyolu ve yeni yapılacak Kuzey Marmara Otoyol bağlantı yolları üzerinde konumlandırılan Avrupark Bahçekent; Bahçeşehir'e 5 dakika mesafede yer alırken, Bahçekent, Silivri banliyö tren hattına, Kanal İstanbul, metro, üçüncü köprü bağlantı yolu ve üçüncü havalimanına oldukça yakın bir konumda bulunuyor. 

Avrupark Bahçekent değerleme raporu!

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika.com

Avrupark Bahçekent değerleme raporu Avrupark Bahçekent nerede Emlak Konut GYO Cihan İnşaat