Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
avrupark-bahcekent-projesi

Avrupark Bahçekent'te satılık daire fiyatları ne kadar?

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 26.11.2016
Teslim tarihi Nisan 2018 olan Avrupark Bahçekent'te konut satış fiyatları 436 bin liradan başlıyor. Projede banka kredisi kullanmak mümkün.
Cihan İnşaat'ın Bahçekent'te Emlak Konut GYO arsası üzerinde inşa etmekte olduğu Avrupark projesinde  satışlar devam ediyor. Ev almak isteyenlere cazip ödeme kolaylıklarının sunulduğu projede fiyatlar 436 bin liradan başlıyor.

Yüzde 25 peşinat verildiği takdirde Avrupark'ta kalan miktarı 120 ayda banka kredisiyle tamamlama imkanı sunuluyor. Diğer ödeme seçeneğinde ise yüzde 25 peşinat verdikten sonra bakiye 36 ayda sıfır faizle firma bünyesinde tamamlanıyor.

Avrupark Bahçekent'in reklamında Mustafa Denizli oynamıştı...

1+1 daire satışlarının uzun süre önce tamamlandığı Avrupark Bahçekent, 3. Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün bağlantı yoluna yakınlığı sebebiyle büyük ilgi görüyor. Bahçekent'in en büyük konut yatırımları arasında yer alan Avrupark'ta 1394 daire ve 84 dükkan bulunmakta.

Satışa çıktığı ilk dönemde reklam yüzü olarak Mustafa Denizli'yi seçen Avrupark Bahçekent, 78 bin 640 metrekare arsa üzerinde kuruluyor. Dev şehir parkının yanı başında yükselen projede tüm ihtiyaçlara cevap verecek sosyal donatı alanları da bulunmakta.

avrupark bahçekent daire fiyatları avrupark bahçekent fiyatlar avrupark bahçekent satılık