Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
avrupark bahcekent

Avrupark Bahçekent’te herkes kazanıyor!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 11.07.2016
1394 konutluk Avrupark Bahçekent'te satışlar tüm hızıyla devam ediyor. 2+1 dairelerin 330 bin liradan başladığı projede banka kredisi kullanmak mümkün
Cihan İnşaat'ın, İstanbul'un en hızlı gelişen bölgesi Bahçekent'te inşa ettiği Avrupark'ta satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Lansman tarihinden itibaren ev alan herkese kazandıran dev proje, megakentin en büyük şehir parklarından birisinin bitişiğinde yükseliyor.

Tasarımı, konumu, uygun fiyatları, cazip ödeme koşulları ve Emlak Konut GYO güvencesiyle satışta olan Avrupark Bahçekent projesi geniş yeşil alanlarıyla da öne çıkıyor. Mustafa Denizli'nin reklam yüzü olduğu proje 3. Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyolu'na yakınlığıyla dikkat çekiyor. İnşasına Nisan 2015'te başlanan Avrupark Bahçekent'in teslimleri ise Nisan 2018'de gerçekleştirilecek.

1+1 dairelerin tükendiği Avrupark Bahçekent'te fiyatlar şöyle;

  • 95-124 metrekare arası 2+1'ler 330 bin liradan,
  • 144-156 metrekarelik 3+1'ler 435 bin liradan,
  • 174-185 metrekarelik 4+1'ler 526 bin liradan başlıyor.

Konutlarla birlikte ticari alanlarıyla her ihtiyaca cevap verecek olan Avrupark Bahçekent'te restoranlar, kafeler, alışveriş üniteleri, piknik alanları, cami, spor alanları, yamaç terasları, çocuk havuzu ve kapalı havuz gibi önemli tesisler bir arada yer almakta.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin bölgeye getirmek için düğmeye bastığı metro hattı da, Bahçekent ve Avrupark'ın değerine ekstra değer katacak. Hemen yanında Bahçekent Emlak Konutları bulunan dev proje, yatırımcıların gözdesi konumunda.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

avrupark bahçekent cihan inşaat bahçekent konut projeleri mustafa denizli