Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupark Bahçekent

Avrupark Bahçekent’te daireler 204 bin liradan başlıyor!

Konut Projeleri Emine Pile 06.07.2015
Cihan İnşaat ve Konut Yapı tarafından hayata geçirilen Avrupark Bahçekent projesinde dilediğiniz her anı doğa ile iç içe geçirebilirsiniz.
Gayrimenkul sektöründe hayata geçirdiği konut projeleri ile başarılı işlere imza atan Cihan İnşaat ve Konut Yapı, İstanbul'un en hızlı gelişim gösteren bölgelerinden Bahçekent'e yeni bir soluk getirecek. 

Yatırımcısına büyük prim getirecek

Yeni İstanbul olarak adlandırılan bölgenin tam kalbinde, örnek şehircilik anlayışı ile inşa edilen proje gerçek bir ayrıcalıklar dünyasına kapı açacak.

3. Havalimanı'ndan TEM Otoyolu'na, Kuzey Marmara Otoyolu'ndan Kanal İstanbul projesine kadar birçok önemli yatırıma ev sahipliği yapan Bahçekent, ev alacaklara  da büyük kazanç sağlayacak. 

Dev projede fiyatlar 204 bin TL'den başlıyor 

Bahçekent Emlak Konutları yanında inşa edilen Avrupark Bahçekent, 79 bin metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor. Bahçekent'e yapılan 160 bin metrekarelik dev şehir parkına komşu olan Avrupark Bahçekent'te 1+1 daireler 204 bin liradan, 2+1 daireler 245 bin liradan, 3+1 daireler 347 bin liradan, 4+1 daireler is 424 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Avrupark Bahçekent