Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupark Bahçekent

Avrupark Bahçekent'te çalışmalar son sürat!

Konut Projeleri Emine Pile 26.06.2016
Cihan İnşaat ve Konut Yapı tarafından hayata geçirilen Avrupark Bahçekent projesi büyük ilgi görüyor.
İstanbul'un hızla gelişim gösteren bölgelerinden Başakşehir'de inşa edilen Avrupark+Bah%c3%a7ekent'>Avrupark Bahçekent ilk günden itibaren gördüğü yoğun ilgiyi sürdürüyor. Yeni İstanbul'un tam kalbinde yer alan proje yeşil alanları ve örnek şehircilik anlayışı ile ayrıcalıklar sunuyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen Avrupark, yüksek prim potansiyeline sahip bulunuyor. 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunan 1394 konutluk proje 78 bin 640 metrekarelik alanda yer alıyor.

İNŞAAT ÇALIŞMALARINDA SONA DOĞRU

Birçok önemli projenin kesişim noktasında bulunan Avrupark'ta satışı tamamlanan 1+1 dairelerin yanı sıra; net 86 metrekarelik 2+1 daireler 404 bin liradan, 3+1 daireler 472 bin liradan, 4+1 daireler ise 618 bin liradan başlangıç gösteriyor. 

İnşaat çalışmaları hızla devam eden projede toplam 21 bloktan 13'ünün kaba inşaatı tamamlandı. 1 sene içerisinde büyük bir ilerleme kaydeden projenin teslimlerinin ise Nisan 2018'de gerçekleştirilmesi bekleniyor. Her kesime hitap eden proje yabancılar tarafından da ilgi görüyor.

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

Avrupark Bahçekent Cihan İnşaat Avrupark Avrupark fiyatlar