Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupark Bahçekent

Avrupark Bahçekent'in ulaşımı hayatınızı kolaylaştıracak

Konut Projeleri Emine Pile 16.04.2016
Yeni İstanbul olarak adlandırılan Bahçekent bölgesi Avrupark Bahçekent projesi ile yeni bir görünüm kazanacak.
İstanbul'un son dönemlerde dev projelere ve markalı konutlara ev sahipliği yapan bölgelerinden Bahçekent'in değeri hızlı bir ivmeyle artışa geçti. Cihan İnşaat ve Konut Yapı ortaklığında hayata geçirilen proje 1.394 konut ve 84 ticari üniteden meydana geliyor. 78 bin 640 metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Avrupark Bahçekent projesi 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinden oluşuyor. Daire büyüklüklerinin 64 metrekare ile 185 metrekare arasında değişiklik gösterdiği dev projede teslimlerin ise Nisan 2018'de başlaması planlanıyor. 

TEM Otoyolu ve yeni yapılacak Kuzey Marmara Otoyol bağlantı yolları üzerinde yer alan Avrupark dev projelere komşu konumda yer bulunuyor. Gerek büyük kamu yatırımları ve ulaşım projeleri gerek markalı konutlar ile yatırımcısına yüksek prim sağlayan proje Bahçeşehir'e 5 dakika mesafede yer alıyor. Aynı zamanda 3. Havalimanı ve Kanal İstanbul projesine yakın konumuyla dikkat çekiyor. Kısa sürede hayatınızı ulaşım olanakları açısından kolaylaştıracak olan Avrupark, daha şimdiden yoğun ilgi görüyor. 

Emlaktasondakika.com/Emine Pile 

Avrupark Bahçekent cihan inşaat başakşehir emlak. başakşehir projeler