Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
avrupark bahçekent satış ofisi

Avrupark Bahçekent’in satış ofisi doldu taştı!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 11.04.2015
Satışa çıktığı ilk günde yatırımcıların büyük ilgisiyle karşılaşan Avrupark Bahçekent'te cazip ödeme seçenekleri sunuluyor.
Cihan İnşaat ile Konut Yapı'nın Emlak Konut GYO arsasında inşa etmekte olduğu Avrupark Bahçekent projesi bugün satışa açıldı. Yatırımcıların yoğun ilgisini gören Avrupark'ın satış ofisi ilk günden doldu taştı.

Birçok konut satışının gerçekleştiği projede fiyatlar 163 bin lira seviyelerinden başlıyor. 1364 daire ve 86 dükkan şeklinde tasarlanan projede satışlar çok hızlı bir şekilde ilerliyor. Özellikle 4+1 konut türlerinin ilk günden tükenme noktasına geldiği Avrupark, geniş yeşil alanlarıyla ön plana çıkıyor.

avrupark satış ofisi

Kendi sektörlerinde önemli yer tutan firmaların dahi ev satın aldığı Avrupark Bahçekent'te ortalama metrekare fiyatı 2 bin 400 lira bandında seyrediyor. Projenin yüzde 12'lik kısmının oluşturan 4+1'lrin müthiş ilgi görmesi, Bahçekent'teki yatırımcıların geniş dairelere ilgi gösterdiğinin kanıtı olarak düşünülebilir.

2+1 ve 4+1 olmak üzere iki adet örnek dairesi bulunan Avrupark'ın malzeme kalitesi de ön planda. Ziyaretçilerin örnek dairelerde uzunca bir süre kaldığı projede banka kredisi veya sıfır faizle ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

Avrupark bahçekent Avrupark bahçekent projesi Avrupark bahçekent satış