Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
avrupark bahcekent

Avrupark Bahçekent’in inşaatı tam gaz!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 25.07.2016
Cihan İnşaat'ın Avrupark Bahçekent projesinde inşaat tüm hızıyla devam ediyor.
Cihan İnşaat imzalı Avrupark Bahçekent'te satışlar ve inşaat tüm hızıyla devam ediyor. İstanbul'un yeni uydu kenti Bahçekent'te konumlandırılan projede 1+1 daireler tükendi.

78 bin 640 metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen ve 1394 konuttan meydana gelen Avrupark Bahçekent'te ticari birimlerde yer almakta. Nisan 2018'de teslimleri gerçekleştirilecek olan proje, bir yıllık süreçte yüzde 24 prim yaptı.

600 milyon liraık proje

Sıfır faizli ve banka kredili ödeme seçenekleriyle ev almak isteyenlere cazip fırsatlar sunan Avrupark Bahçekent Konutları, sosyal olanaklarıyla da öne çıkıyor. 600 milyon liralık yatırım büyüklüğüne sahip olan Avrupark Bahçekent, bölgenin çehresini değiştiren yatırımların başında geliyor.

Şampiyon proje

Geçtiğimiz aylarda birçok kez Emlak Konut GYO hasılat birincisi olan proje 160 bin metrekarelik şehir parkının yanı başında yükseliyor. Geniş yeşil alanlara sahip Avrupark projesinde dairelerin büyüklüğü 64 metrekare ile 185 metrekare arasında değişiyor.

avrupark bahçekent cihan inşaat bahçekent konut projeleri