Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
 Avrupark Bahçekent

Avrupark Bahçekent yüzde 80 prim getirecek

Konut Projeleri Emine Pile 03.04.2016
Cihan İnşaat ve Konut Yapı tarafından İstanbul’un değerine değer katan ilçelerinden Bahçekent’te hayata geçirilen Avrupark, hızla ilerliyor.
Yeni İstanbul tam kalbinde Bahçekent'te inşa edilen Avrupark Bahçekent projesi 78 bin 640 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Son dönemlerde markalı konut projeleri ve büyük yatırımcıların yatırımları ile potansiyelini her geçen gün artıran bir bölgede inşa edilen Avrupark, 1.394 daireden meydana geliyor. 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunan projede daire büyüklükleri ise 64 metrekare ile 185 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Cihan İnşaat ve Konut Yapı işbirliğinde Emlak Konut GYO güvencesinde hayata geçirilen Avrupark Bahçekent, yüksek prim potansiyeline sahip bulunuyor. 1+1 dairelerin tamamının satıldığı projede 2+1 dairelerin fiyatları ise 319 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Yüzde 80 prim getirecek olan projede inşaat çalışmaları ise hızla ilerliyor. Oturum ve yatırım amaçlı daire alanların yoğun ilgi gösterdiği konumu ile dikkat çekiyor. Yarısından fazlasının satıldığı projede satışların kısa sürede tamamlanması öngörülüyor.

TEM Otoyolu ve Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı yolları üzerinde yer alan proje 3. havalimanına 30 km, Kanal İstanbul'a 3,5 km, planlanan metro hattına 3,5 km ve banliyö tren hattına 1,2 km uzaklıkta konumlanıyor.

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

Avrupark Bahçekent Emlak Konut GYO Cihan İnşaat