Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupark Bahçekent

Avrupark Bahçekent Yeni İstanbul’un yanıbaşında olacak

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 13.04.2015
Yapımına önümüzdeki ay başlanacak olan Cihan İnşaat ve Konut Yapı iş birliğindeki Avrupark Bahçekent’de fiyatlar 163 bin liradan başlıyor.
Başakşehir'de yükselen Avrupark Bahçekent'te satışlara 11 Nisan Cumartesi günü başladıklarını ve yoğun ilgi gördüklerini kaydeden Avrupark Bahçekent Satış ve Pazarlama Müdürü Bengi Hışır, gördükleri ilgiden çok memnun olduklarını kaydetti. Güzel bir havada yeşillikler arasında misafirlerini ağırlamak istediklerini kaydeden Hışır, “Satışlara başlamadan önce bunun hazırlıklarını yaptık. Önceden gelen 5 bin 500 ön talebin önemli kısmının bu gün satışa döneceğini umuyorduk” dedi.

Çok uygun fiyatlar

Konuklarını yeni kurdukları satış ofisinde ve bahçede ağırladıklarını belirten Hışır, “Şu anda fiyat açıklamak istemiyorum. Çünkü en alt dediğimiz fiyattan çıktığımız konutlar kısa sürede tükeniyor. Bunu baz alarak gelen misafirlerimize mahçup olmak istemiyoruz. Fakat şundan emin olun ki ortalama 2 bin 400 liralık bir metrekare fiyatı ile son derece uygun, alanlara yüzde 80 prim yaptıracak bir konuttan söz ediyoruz. Birinci sınıf malzeme ile inşa edilen konutlar yeşil bir hayatın merkezinde yer alacak” şeklinde konuştu.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

 

Avrupark Bahçekent Cihan İnşaat Konut Yapı