Avrupa Residence & Office Ataköy / Artaş İnşaat

Artaş İnşaat firmasının Avrupa Residence & Office Ataköy projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupa Residence

Avrupa Residence & Office Kasım'da teslim ediliyor

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 27.09.2016
Ataköy’e Avrupa standartlarını getiren Artaş İnşaat, nitelikli projeleriyle sektöre öncülük etmeye devam ediyor.
Markalı konut sektöründe yüksek kalite, erken teslim ve avantajlı prim oranlarıyla özel bir yer edinen Artaş İnşaat, Avrupa Konutları'nın Ataköy halkasında sona yaklaştı.

İstanbul'un en değerli noktalarından Ataköy'de, E5 Otoyolu'nun hemen bitişiğinde projelendirilen Avrupa Residence & Office Ataköy, benzersiz konumuyla yüksek yatırım potansiyeli taşıyor.

Bölgenin en değerli projeleri arasında yer alan ve yatırımcıların büyük ilgi gösterdiği Avrupa Residence & Office Ataköy'de rezidans, ofis ve dükkanların büyük bölümü sahiplerini bulurken proje Kasım 2016'da teslim edilecek. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Avrupa+Residence'>Avrupa Residence</a>

Ayrıca Bakanlar Kurulunun aldığı kararla yüzde 18'den yüzde 8'e indirilen KDV avantajı Avrupa Residence & Office Ataköy projesinde yatırımcılara avantaj olarak sunuluyor. Lüks detaylara sahip projede 165 rezidans daire ile 52 ofis ve dükkanlar yer alıyor. 1+1 ve 2+1 rezidans daire tiplerinin bulunduğu projede dairelerin büyüklüğü 69 ile 103 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

Kaliteli ve lüks detaylara sahip rezidansların yanı sıra Office Ataköy'de konforlu ve prestijli ofisler iş dünyasının önemli adreslerinden biri olacak. 

Modern mimarisi, bölgede prestijli bir iş ve yaşam projesi olarak konumlanan Avrupa Residence & Office Ataköy, lüks rezidansları, 52 metrekareden 1.059 metrekareye kadar farklı büyüklüklere sahip ticari alanlarıyla da kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

350 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilen proje, 60 bin metrekare inşaat alanına sahip. Bölgenin en değerli projeleri arasında gösterilen Avrupa Residence & Office Ataköy'de teslimler Kasım 2016'da yapılacak.

Avrupa Residence Avrupa Residence office artaş inşaat