Avrupa Residence Office Ataköy

Avrupa Residence Office Ataköy'de vade farkı yok!

Konut Projeleri 10.03.2017 14:19

İstanbul Ataköy'de, E5 otoyolunun hemen bitişiğinde yer alan Avrupa Residence & Office Ataköy'ün son rezidans dairelerinde kampanya dönemi başladı.

Artaş İnşaat imzalı Avrupa Residence Office Ataköy'de hemen teslim dairelerde 36 ay vade farksız konut sahibi olma fırsatı sunuldu. Tapu teslimlerinin de yapıldığı projede konut fiyatları 705 bin TL'den başlıyor. Artaş İnşaat tarafından düzenlenen kampanya dahilinde; 36 aya vade farksız taksitlendirme sunulurken, 60 aya 0.35; 120 aya ise 0.58 vade oranlarıyla kredi kullanılabiliyor. 

HAVALİMANINA KOMŞU 

Konumu ile öne çıkan projede, 1+1 ve 2+1 seçeneklerine sahip 165 rezidans daire ile çeşitli kullanım alanlarına hitap eden 52 ofis ve dükkan yer alıyor. Büyüklükleri 69 ile 103 metrekare arasında değişen rezidans dairelerin fiyatları 705 bin TL'den başlıyor. 233 ile 321 metrekare arasında ofislere sahip projede, 52 metrekare ile 1.058 metrekare arasında çeşitli kullanım alanlarına hitap eden dükkanlar bulunuyor. 60 bin metrekare inşaat alanına sahip Avrupa Residence & Office Ataköy, Atatürk Havalimanına yakın konumuyla dikkat çekiyor. 

avrupa residence office ataköy

ÖNEMLİ FIRSAT 

Son aylarda başlatılan kampanya seferberliğimin konut alışını için önemli bir fırsat olduğuna dikkat çeken Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkam Süleyman Çetinsaya, "Emlak Konut GYO önderliğinde başlatılan "Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti" kampanyasına biz de Avrupa Konutları Başakşehir projemizle dahil olduk. Emlak Konut GYO projelerinde düzenlenen kampanyaların ardından özel sektörün geliştirdiği kampanyalar da son dönemde konut alıcıları açısından büyük avantajlar oluşturdu. Avrupa Konutları Başakşehir projemize ek olarak kendi girişimlerimizle Avrupa Konutları Atakent 4 ile Avrupa Residence & Office Ataköy'de ve ortak girişimlerle hayata geçirdiğimiz Vadistanbul Park Etabı ile Tema İstanbul projelerimizde de uygun vade seçenekleriyle kredilendirme imkânlarının bulunduğu kampanyalar geliştirdik. Konut sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız bu dönemde vade farksız ev sahibi olma fırsatı ve kârlı bir yatırıma imza atma imkânı buluyorlar" diye konuştu.