Avrupa Konutları Yamanevler / Artaş İnşaat

Artaş İnşaat firmasının Avrupa Konutları Yamanevler projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
avrupa-konutlari-yamanevler-projesi-fiyatlari

Avrupa Konutları Yamanevler’de ön talep başladı!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 18.05.2017
Artaş İnşaat'ın İstanbul Anadolu Yakası'nda Avrupa Konutları Yamanevler ismiyle hayata geçireceği projesinde ön talep süreci başladı.
Artaş İnşaat'ın merakla beklenen dev konut projesi Avrupa Konutları Yamanevler'de ön talep süreci başladı. Tüm ihtiyaçlara cevap verecek tipte konutların yer alacağı proje, geniş yeşil alanlarıyla da öne çıkacak.

artas-avrupa-konutlari-yaman-evler-fiyat

TEM Otoyolu'na yakın konumuyla dikkat çeken Avrupa Konutları Yaman Evler projesi, Canpark Alışveriş Merkezi, Buyaka Alışveriş Merkezi, IKEA'yla birlikte Yamanevler ve Çakmak metro istasyonuna yakınlığıyla yüksek kazancın kapısını da aralıyor.

Avrupa Konutları Yamanevler Projesi Konumu

avrupa-konutlari-yamanevler-nerede-konum-iletisim-kroki

Bugüne kadar binlerce konutun altına imzasını atan ve gayrimenkul sektörünün lokomotif firmaları arasında yer alan Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Yamanevler projesiyle Anadolu Yakası'nın çehresini değiştirecek.

avrupa konutları yamanevler artaş yaman evler avrupa konutları yaman evler avrupa konutları yamanevler nerede avrupa konutları ümraniye