Avrupa Konutları yamanevler

Avrupa Konutları Yamanevler'de daireler 484 bin TL'den başlıyor

Konut Projeleri 07.09.2017 16:18

Artaş İnşaat imzası taşıyan Avrupa Konutları Yamanevler projesi Ümraniye'de Alemdağ Caddesi üzerinde yer alıyor.

Alemdağ Caddesi üzerinde, Yamanevler ve Sanayi metro duraklarının arasında inşa edilen Avrupa Konutları Yamanevler, 75 dönüm arazi üzerine kurulacak. Proje 1.672 konut ve iki ofis bloğu ile birlikte alışveriş birimleri, yeme içme alanlarının olduğu ticari birimlerden oluşacak.

Yüzde 70'i rekreasyon alanı olarak düzenlenen Avrupa Konutları Yamanevler'in hemen yanında bulunan 9 bin 600 metrekarelik park alanı içerisinde 2 adet tenis kortu, 2 adet basketbol sahası, 1 adet çok amaçlı saha ve 1 adet mini futbol sahası planlanıyor. 

Projede 38 adet ticari ünite ve ayrıca ofis blokları bulunuyor. Yol cephesi tarafında ticari birimlerin kullanımına ait meydan ve oturma alanları düzenleniyor. 

KIŞ BAHÇESİ OLARAK KAPATILMAYA UYGUN

2, 13, 24, 31, 34 ve 38 katlı olmak üzere 11 bloktan oluşan projenin cephe tasarımının dinamik bir etki oluşturması amaçlanıyor. Tüm daire planlamalarında günlük kullanıma olanak sağlayacak şekilde yeterli büyüklükte balkon/teraslara yer veriliyor. Standart kat balkonları istenildiği takdirde kış bahçesi olarak kapatılmaya uygun şekilde tasarlanıyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 oılmak üzere hemen her ihtiyaca cevap veren konut tipleri bulunuyor. 

Proje teslim süresi 36 ay olarak planlanan Avrupa Konutları Yamanevler projesi, gerek oturum gerekse yatırım avantajı ile bölgede ön plana çıkıyor. Projede 1+1 dairelerin peşin&banka kredili fiyatlar minimum 484 bin liradan başlangıç gösteriyor.