Avrupa Konutları Yamanevler / Artaş İnşaat

Artaş İnşaat firmasının Avrupa Konutları Yamanevler projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
avrupa-konutlari-yamanevler-projesi-umraniye-lansman

Avrupa Konutları Yamanevler Ümraniye lansmanı yapıldı!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 08.08.2017
Ümraniye'de yükselen ve fiyatları 484 bin liradan başlayan Avrupa Konutları Yamanevler projesinin lansmanı yapıldı.
Artaş İnşaat'ın Ümraniye'deki Avrupa Konutları Yamanevler projesinde lansman yapıldı. Proje ayrıca 11-13 Eylül 2017 tarihlerinde Dubai'de düzenlenecek Cityscape Fuarı'nda da tanıtılacak. Fiyatların 484 bin lira ile 1 milyon 814 bin lira arasında değiştiği projede banka kredili ve sıfır faizli ödeme seçenekleri sunuluyor.

Hedef 3 milyar lira ciro

75 bin metrekare arsa üzerinde 1 milyar 200 milyon liralık inşaat maliyetiyle hayata geçirilen Avrupa Konutları Yamanevler'de 3 milyar liralık ciro hedefleniyor. Lansman dönemine özel fırsatların sunulduğu projede evler 75 metrekare ile 248 metrekare arasında değişiyor.

Sanayiden dönüşüm, KDV yüzde 1

1672 konutla birlikte ofis ve alışveriş birimlerinden meydana gelen Avrupa Konutları Yamanevler projesi 11 blok şeklinde tasarlandı. Oryataş firmasına ait Ümran Boru'nun eski fabrika alanında, kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilen Avrupa Konutları Yamanevler'de 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut türleri bulunuyor.

avrupa konutları yamanevler avrupa konutları yamanevler lansman avrupa konutları yamanevler projesi avrupa konutları yamanevler ümraniye