Avrupa Konutları Yamanevler / Artaş İnşaat

Artaş İnşaat firmasının Avrupa Konutları Yamanevler projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
avrupa-konutlari-yamanevler

Avrupa Konutları Yamanevler fiyatları!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 08.08.2017
Artaş Ümraniye Avrupa Konutları Yamanevler projesinde satılık daireler için fiyat listesi 484 bin TL ile 1 milyon 814 bin TL arasında değişiyor.
Avrupa Konutları Yamanevler projesinde satılık dairelerin fiyat listesi 484 bin lira ile 1 milyon 814 bin lira arasında değişiyor. Dairelerin 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandığı projedenin inşaat maliyeti 1 milyar 200 milyon lira. 3 milyar liralık ciro beklentisiyle hayata geçirilmekte olan proje 75 bin metrekare alanda inşa ediliyor ve toplam 472 bin metrekare inşaat büyüklüğüne sahip.

avrupa-konutlari-yamanevler-lansman-fiyatlari

Sıfır faiz ve indirim fırsatı

Banka kredili ve peşin ödemelere yüzde 10 indirim fırsatının sunulduğu Avrupa Konutları Yamanevler projesinde yüzde 30 peşinat ödenmesi durumunda kalan miktar 36 ayda sıfır faizle kapatılıyor. 1672 daireyle birlikte ofis ve ticari birimlerden oluşan projenin yüzde 75'i sosyal alana ayrıldı.

Tasarımıyla öne çıkıyor

75 metrekare ile 248 metrekare arasında değişen konutların yer aldığı Avrupa Konutları Yamanevler Ümraniye projesi için bir de Cityscape Dubai Fuarı'nda lansman yapılacak. Sabri Paşayiğit tarafından tasarlanan dev proje, metro hatları ve AVM'lere yakınlığıyla öne çıkıyor.

avrupa konutları yamanevler avrupa konutları yamanevler fiyat listesi avrupa konutları yamanevler daire fiyatları avrupa konutları yamanevler satılık