Avrupa Konutları Yamanevler / Artaş İnşaat

Artaş İnşaat firmasının Avrupa Konutları Yamanevler projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
avrupa-konutlari-yamanevler-fiyatlari

Avrupa Konutları Yamanevler fiyat listesi!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 30.08.2017
Artaş imzalı Ümraniye'deki Avrupa Konutları Yamanevler projesinin daire fiyatları 484 bin liradan başlıyor.
Artaş İnşaat'ın Ümraniye'de hayata geçirmekte olduğu Avrupa Konutları Yamanevler projesinde dairelerin fiyat listesi 484 bin liradan başlıyor.

Avrupa Konutları Yamanevler'de fırsatlarla dolu formu doldurmak için TIKLAYIN!

1 milyar 200 milyon liralık yatırımla inşa edilen ve toplam ciro büyüklüğü 3 milyar lira olan projede cazip ödeme seçenekleriyle ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Avrupa Konutları Ümraniye Yamanevler Fiyatları

Daire Tipi Başlangıç Fiyatları
1+1 484 bin Türk Lirası
2+1 745 bin Türk Lirası
3+1 956 bin Türk Lirası
4+1 1 milyon 298 bin Türk Lirası
Avrupa Konutları Yamanevler ödeme seçenekleri kapsamında yüzde 25 peşinat ödeyip kalan miktarı banka kredisiyle tamamlama fırsatı sunuluyor. Farklı ödeme seçeneğinde ise yüzde 30 peşinat veriliyor. Bakiye, firma bünyesinde cazip fırsatlarla kapatılıyor.

artas-umraniye-yamanevler

2020'de teslim edilecek

75 bin metrekare arsa üzerinde yükselen Avrupa Konutları Yamanevler projesinde 1672 daireyle birlikte ofis ve cadde mağazaları yer alıyor. 2020 tarihinde teslimleri gerçekleştirilecek olan proje, Ümraniye bölgesinin çehresini değiştiriyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

 

avrupa konutları yamanevler fiyat listesi avrupa konutları yamanevler avrupa konutları yamanevler daire fiyatları avrupa konutları ümraniye fiyat