Avrupa Konutları Yamanevler / Artaş İnşaat

Artaş İnşaat firmasının Avrupa Konutları Yamanevler projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
avrupa-konutlari-yamanevler-fiyat-listesi

Avrupa Konutları Yamanevler 2020’de teslim!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 10.08.2017
Teslim tarihi Haziran 2020 olan Avrupa Konutları Yamanevler'de fiyat listesi 484 bin lira ile 1 milyon 814 bin lira arasında değişiyor.
Artaş İnşaat'ın Ümraniye'de inşa etmekte olduğu Avrupa Konutları Yamanevler projesinin teslim tarihi Haziran 2020 olarak belirlendi. Fiyatların 484 bin lira ile 1 milyon 814 bin lira arasında değiştiği Yamanevler projesinde 1672 daire, 2 ofis bloğu ve ticari birimler bulunuyor.

1.2 milyar liralık dev yatırım

SPDO Mimarlık tarafından tasarlanan Avrupa Konutları Yamanevler projesinin inşaat maliyeti 1 milyar 200 milyon lira. Ümran Boru Fabrikası'nın bulunduğu alanda kentsel dönüşüm modeliyle hayata geçirilen Avrupa Konutları Yamanevler'de yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor.

Sıfır faiz ve banka kredisi fırsatı Yamanevler'de

Ümraniye'nin çehresini değiştirecek olan Yamanevler projesi, ticari birimleri ve sosyal donatı alanlarıyla ev almak isteyenler için cazip fırsatlar sunuyor. Banka kredisine uygun olan projede ayrıca 36 ay sıfır faizli ödeme seçeneğiyle de konut alıcılarına eşsiz imkanlar sunuluyor.

avrupa konutları yamanevler avrupa konutları yamanevler teslim tarihi avrupa konutları yamanevler ne zaman avrupa konutları yamanevler fiyat listesi