Avrupa Konutları Kale / Artaş İnşaat

Artaş İnşaat firmasının Avrupa Konutları Kale projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
avrupa konutları kale dükkan ofis fiyatları

Avrupa Konutları Kale’de ticari alanlara ön talep başladı!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 07.02.2015
Topkapı Cevizlibağ'da Kale Kilit arsasına inşa edilen Avrupa Konutları Kale'de ofisler 200, ticari birimler ise 100 metrekareden başlıyor.
Artaş İnşaat'ın Topkapı Cevizlibağ aksında inşa ettiği Avrupa Konutları Kale projesindeki ticari alanlar için ön talep süreci başladı. Kale Kilit arsası üzerinde yükselen projede yer alan 52 ofisin büyüklüğü 200-250 metrekare arasında değişiyor.

Alırken kazandıracak ticari alanlar

Büyüklükleri 100 metrekareden başlayan ve 1000 metrekareyi aşan 32 ticari birim için de ön talep süreci devam ediyor. Satışa çıktığı ilk günden itibaren yoğun ilgi gören ve inşaatı çok hızlı bir şekilde devam eden Avrupa Konutları Kale'de ev almak isteyenlere de cazip ödeme seçenekleri sunuluyor.

Şehrin merkezinde

E5 Karayolu'nun yanı başında hayat bulan dev projede 599 konut bulunurken, Atatürk Havalimanı, Dünya Ticaret Merkezi, AVM'ler gibi birçok merkezi nokta Kale'ye çok yakın mesafede yer almakta. Sosyal donatı alanlarıyla da ön plana çıkan proje, bölgenin tarihine uygun olarak tasarlandı.

Avrupa Konutları Kale'de müthiş detay!

avrupa konutları kale avrupa konutları kale ofis fiyatları avrupa konutları kale dükkan fiyatları