avrupa konutları kale örnek daire

Avrupa Konutları Kale’de örnek daireler hazır

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 14.11.2015
Artaş İnşaat'ın Topkapı'daki projesi Kale'nin örnek daireleri hazırlandı.
Artaş İnşaat'ın Topkapı Cevizlibağ bölgesinde inşa etmekte olduğu Avrupa Konutları Kale projesinin örnek daireleri ziyaretçilerini bekliyor. Mimari konseptiyle bölgenin tarihi dokusunda ahenkle dans eden Avrupa Konutları Kale, mevcut konumuyla da yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor.

Cazip fırsatlarla ev sahibi olma imkanı

Şehrin merkezinde markalı konut projesi arayanların ilk adresi olan Avrupa Konutları Kale'de ev almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. 599 daireyle birlikte 52 ofis ve 30 mağazanın bulunduğu projede teslimler kısa süre içerisinde gerçekleşecek.

Herşeyin başladığı nokta

650 milyon liralık yatırım büyüklüğüne sahip olan projenin inşa edildiği arsa 37 bin metrekare büyüklüğe sahip. Konut blokları 88 bin 700 metrekare, ticari alanlar ise 21 bin 500 metrekare olan Kale “Herşeyin başladığı nokta” mottosuyla satılıyor.

Toplu taşımanın yanı başında

Metro, metrobüs, tramvay gibi ulaşım noktalarının hemen yanında bulunan Avrupa Konutları Kale'de 77 metrekare ile 210 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'ler bulunmakta. Projenin örnek daireler, ziyaretçilerini bekliyor…

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

avrupa konutları kale örnek daire avrupa konutları kale örnek dairesi Artaş İnşaat