Avrupa Konutları Kale / Artaş İnşaat

Artaş İnşaat firmasının Avrupa Konutları Kale projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
avrupa konutları kale dükkanları

Avrupa Konutları Kale’de ofis ve dükkan fiyatları!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 26.05.2015
Artaş İnşaat imzalı projede ofislerin ortalama metrekare fiyatı 9 bin lira, dükkanların ortalama metrekare fiyatı ise 21 bin lira olarak belirlendi.
Topkapı'da Kale Kilit arsası üzerinde inşa edilen Avrupa Konutları Kale projesinde ofis ve dükkanlar satışa çıktı. Ofislerin ortalama metrekare fiyatı 9 bin lira, dükkanların ortalama metrekare fiyatı ise 21 bin lira olarak belirlendi.

Daire fiyatlarının 632 bin liradan başladığı dev projede büyüklükleri 236 metrekare ile 1061 metrekare arasında değişen 10 farklı ofis tipi bulunuyor. 99 metrekare ile 1182 metrekare arasında değişen dükkanlardan ise sadece 30 adet bulunmakta.

Konumuyla dikkat çeken Avrupa Konutları Kale'de daire teslimlerinin 3 ay erken gerçekleştirileceği belirtiliyor. Etrafında birçok yeni konut projesi bulunan Kale, metrobüse, tramvaya ve E5'e çok yakın konumuyla dikkat çekiyor.

İstanbul'un yüzyıllardır en değerli noktası olan Topkapı'nın çehresini değiştirecek olan Avrupa Konutları Kale, ofis, dükkan ve konutları dahil olmak üzere 681 bağımsız birimden oluşmakta. Tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlanan dev yatırımda kaba inşaatın yüzde 90'ı tamamlandı.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

avrupa konutları kale avrupa konutları kale ofis fiyatları avrupa konutları kale dükkan fiyat listesi