Avrupa Konutları Kale 2

Avrupa Konutları Kale 2'de fiyatlar 632 bin TL'den başlıyor

Konut Projeleri 13.04.2017 11:10

Topkapı'da, E-5 Otoyolu'nun bitişiğinde konumlanan Avrupa Konutları Kale 2'de daireler 632 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.

Megakent İstanbul'un en değerli noktalarından biri olan Topkapı'da Avrupa Konutları Kale 2'de satışlar hızla devam ediyor. 2016 yılında teslimleri tamamlanan Avrupa Konutları Kale'nin ardından inşa çalışmaları hızla devam eden Kale 2 projesine yatırımcılar büyük ilgi gösteriyor. Artaş İnşaat'ın, bölgedeki ilk projesine gelen yoğun talebi karşılamak üzere geliştirdiği Avrupa Konutları Kale 2'de daireler 632 bin liradan başlayan fiyatlarla hızla sahiplerini bulmaya başladı. Selçuklu mimarisinden esinlenerek tasarlanan çizgileriyle ve az katlı yapısıyla bölgedeki değişimin sembolü olarak konumlanan Avrupa Konutları Kale 2, bölgenin en gözde ve değerli projesi olarak gösteriliyor. 

avrupa konutları atakent 2

TALEP PATLAMASI OLDU 

Kale 2 projesine konut alıcılarının yoğun ilgisi olduğunu belirten Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkam Süleyman Çetinsaya, "Topkapı'da inşa ettiğimiz Avrupa Konutları Kale projemiz ile müşterilerimizden tam not aldık. Bu projemizden konut alan çok sayıda müşterimiz, beraberinde çevresindeki sevdiklerini de getirdi. Biz de gelen talebi karşılamak üzere bölgedeki Kale projemizin ikinci halkasını hayata geçirdik. Konutların yanı sıra ticari alanlarımıza da yatırımcının büyük ilgisi var. Avrupa Konutları markalı bir projemizde daha böyle yoğun bir taleple karşılanmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz." dedi. 

ŞEHRİN MERKEZİNDE AYRICALIK 

Tüm projelerinde olduğu gibi Avrupa Konutları Kale projesini de erken teslimle tamamlayan Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Kale 2 projesinde de çalışmalara hızla başladı ve erken teslim geleneğini sürdürmeyi amaçlıyor. 83 bin metrekarelik inşaat alanına sahip projede 270 konut ve 23 ticari ünite yer alıyor. 

1+1'den 4+1'e kadar değişen daire seçeneklerinin yer aldığı Avrupa Konutları Kale 2'de, tamamı geniş ve ferah kullanım alanları sunacak şekilde tasarlanan daireler 74 metrekare ile 206 metrekare arasında değişiyor.