avrupa konutları başakşehir projesi
Haberler / Konut Projeleri / Avrupa Konutları Başakşehir'de sıfır faizli kampanya!

Avrupa Konutları Başakşehir'de sıfır faizli kampanya!

Konut Projeleri 07.11.2017 11:35

Artaş İnşaat tarafından inşa edilen Avrupa Konutları Başakşehir'de teslim öncesi yüzde 5 peşinat ve 60 ay sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle, inşaat sektörünün öncü markası Artaş İnşaat tarafından hayata geçirilen Avrupa Konutları Başakşehir'de daireler hızla sahiplerini bulurken, yılın son fırsatı kapsamında sunulan kampanyada, yüzde 5 peşinatla 60 ay 0 faiz ile ödeme kolaylığı sunuluyor.

941 konut ve 27 ticari üniteden oluşan Avrupa Konutları Başakşehir'de daireler, 623 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.

Artaş İnşaat, teslimine başlayacağı Avrupa Konutları Başakşehir Projesi ile yüzde 5 peşinatla 60 ay sıfır faiz kampanyasını başlatırken, konut alıcılarına avantajlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

Avrupa Konutları Başakşehir projesinde, yatırımcılardan yoğun ilgi gördüklerini belirten Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya; “Projemiz; Emlak Konut tarafından inşa edilen ve bölgenin en büyük şehir parkı olan Kuzey Yakası, Kent Meydanı, Şehir Hastanesi, 3. havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, bağlantı yolları ve Metro gibi büyük çaplı devlet yatırımlarının çevrelediği bir bölgede yer alıyor. Avrupa Konutları markamızın ayrıcalıklarını Başakşehir'e taşıdığımız bu projemizle konut alıcılarına yüksek kalitede bir yaşam alanı sunarken karlı bir yatırıma da imza atmalarını sağlıyoruz. Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiğimiz projemizde teslimlere başlamak üzereyiz‘

KALİTELİ VE KONFORLU YAŞAM ALANLARINA SAHİP

Planlı bir şekilde hızla gelişen Başakşehir, İstanbul'un en düzenli yerleşim alanları arasında öne çıkıyor. Dev kamu projelerinin çevrelediği bir bölgede konumlanan Avrupa Konutları Başakşehir projesi, yüksek standartlarda konforlu yaşam alanlarından oluşuyor.

Bölgede yapılacak yeşil alanlara ek olarak, projenin yüzde 80'i de peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına ayrılıyor.

Projede; 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinden oluşan daire seçenekleri yer alırken, Avrupa Konutları Başakşehir'de; 2+1 daireler 124 metrekareden, 3+1 daireler 162 metrekareden, 4+1 daireler 200 metrekareden, 5+1 daireler ise 277 metrekareden başlıyor.

ZENGİN SOSYAL DONATI ALANLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Bugüne dek tüm projelerini “Tatil Köyü Konforunda Konut” konseptiyle hayata geçiren Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Başakşehir projesinde de ayrıcalıklı sosyal yaşam alanları sunuyor.
72 bin 706 metrekare arsa üzerine konumlanan Avrupa Konutları Başakşehir'de toplam 4 bin 500 metrekarelik alan, süs havuzlarına ayrılırken,  projenin diğer sosyal  yaşam alanları 3 etapta ; 2'si kadın , 2'si erkekler için ayrı tasarlanmış 4 Kapalı Yüzme Havuzu, 4 Çocuk Havuzu, 4 Fitnes Salonu, 4 Hamam, 4 Sauna, 4 Buhar odasından oluşmaktadır.  

Projenin yanı başında yer alan park alanında ise tenis kortu, voleybol sahası, basketbol sahası, futbol sahası, dinlenme alanları ve yürüyüş parkurları bulunuyor.  

Hayata geçirdiği tüm projelerinde yüksek standartlarda konforlu bir yaşam alanı oluşturmayı amaçlayan Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Başakşehir Projesi'yle de konut alıcılarına  avantajlı bir yatırım fırsatı sunmayı amaçlıyor.