Avrupa Konutları Başakşehir / Artaş İnşaat

Artaş İnşaat firmasının Avrupa Konutları Başakşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupa Konutları Başakşehir

Avrupa Konutları Başakşehir lansmanı 20 Nisan'da!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 11.04.2016
Artaş İnşaat’ın Avrupa Konutları markalı en yeni projesi Avrupa Konutları Başakşehir, 20 Nisan Çarşamba günü lanse ediliyor.
Artaş İnşaat, İstanbul'un en hızlı gelişen bölgelerinden Başakşehir'e Avrupa Konutları markasının tüm ayrıcalıklarını taşıyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Başakşehir'de yükselen proje, bölgeye katma değer oluşturacak donatılara sahip.

Avrupa Konutları markalı 13. projesini hayata geçiren Artaş İnşaat, uzun zamandır merakla beklenen Avrupa Konutları Başakşehir'i 20 Nisan'da düzenlenecek basın toplantısında tanıtacak.

580 BİN TL'DEN BAŞLAYAN AVANTAJLI FİYATLAR

Lansman dönemine özel olarak 580 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcı bulan proje, bölgenin en değerli noktasında yükseliyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Avrupa+Konutlar%c4%b1+Ba%c5%9fak%c5%9fehir'>Avrupa Konutları Başakşehir</a>

72 bin 706 metrekare arsa üzerinde inşasına başlanan Avrupa Konutları Başakşehir'de 941 daire ve 27 ticari ünite yer alıyor.

EN KÜÇÜK DAİRE 124 METREKARE

Tamamı geniş ve ferah dairelerden oluşan Avrupa Konutları Başakşehir'de 124 metrekareden başlayan 2+1, 162 metrekareden başlayan 3+1, 200 metrekareden başlayan 4+1 ve 277 metrekareden başlayan 5+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Artaş İnşaat, 2017'nin son çeyreğinde teslim edilmesi planlanan Avrupa Konutları Başakşehir'i de tüm projelerinde olduğu gibi belirttiği tarihten önce teslim etmeyi hedefliyor.

Avrupa Konutları Başakşehir artaş inşaat