Avrupa Konutları Atakent 4 / Artaş İnşaat

Artaş İnşaat firmasının Avrupa Konutları Atakent 4 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupa Konutları Atakent 4

Avrupa Konutları Atakent 4'te yıl sonu fırsatı!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 23.11.2016
Atakent’in gelecekte Bağdat Caddesi olarak görülen noktasında yükselen Avrupa Konutları Atakent 4’te yıl sonu kampanyasıyla cazip fırsatlar sunuluyor.
Artaş İnşaat tarafından inşa edilen Avrupa Konutları Atakent 4'te fiyatlar 469 bin TL'den başlıyor. 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin yer aldığı Avrupa Konutları Atakent 4'te daire fiyatının yüzde 15'i peşin, yüzde 15'i 2017 Ağustos'ta kalan yüzde 70'lik kısmına ise 60 aya kadar yüzde 0,42, 120 aya yüzde 0,70 vade oranlarıyla kredi kullanılabiliyor.

Bugüne dek hayata geçirdiği tüm projelerinde erken teslimleriyle, yüksek kalitesi ve prim oranlarıyla konutta kalite ve güvenin markası haline gelen Avrupa Konutları'nın en yeni halkası Atakent 4'te alternatif ödeme planları oluşturuldu.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Avrupa+Konutlar%c4%b1+Atakent+4'>Avrupa Konutları Atakent 4</a>

Kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, sauna, hamam gibi üniteleri bulunduran sosyal tesisin yanı sıra projenin yanı başında bulunan park alanında çok amaçlı spor alanları, futbol sahası, tenis kortu, koşu parkuru yapılması planlanıyor. Peyzaja ve sosyal yaşam alanlarına geniş yer veriliyor.

Atakent'te geleceğin Bağdat Caddesi olarak konumlanan, bölgenin en değerli noktasında geliştirilen projenin ticari ünitelerinde ise site sakinlerinin ve bölgenin ihtiyaçlarına yanıt verecek çeşitli alanlarda dükkanlar yer alacak.

485 konuttan oluşan Avrupa Konutları Atakent 4 ile Avrupa Konutları markalı 14. projesini hayata geçiren Artaş İnşaat, bölgeye değer katmaya devam ediyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Avrupa+Konutlar%c4%b1+Atakent+4'>Avrupa Konutları Atakent 4</a>

Avrupa Konutları markalı projeleriyle konutta kalite ve güvenin markası olarak konumlanan Artaş İnşaat'ın, Atakent'teki dördüncü projesinin satışları devam ediyor. 469.000 TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcının yoğun ilgi gösterdiği projede daireler hızla sahiplerini buluyor.

Estetik mimarisiyle de bölgenin çehresine değer kazandıran Avrupa Konutları Atakent 4'ün mimarisinde SPDO Mimarlık – Sabri Paşayiğit'in imzası bulunuyor.

İnşaat çalışmalarının hızla devam ettiği projede teslimlerin ise 2017'nin sonunda yapılması planlanıyor.

Avrupa Konutları Atakent 4