Avrupa Konutları Atakent 4 / Artaş İnşaat

Artaş İnşaat firmasının Avrupa Konutları Atakent 4 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupa Konutları Atakent 4

Avrupa Konutları Atakent 4 satışta!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 03.06.2016
Artaş İnşaat’ın Avrupa Konutları markalı 14. projesi Avrupa Konutları Atakent 4 satışa sunuldu.
Artaş İnşaat; konutta kalite ve güvenin markası Avrupa Konutları'nı dördüncü kez Atakent'e taşıyor.  Konut yatırımcıları tarafından uzun zamandır merakla beklenen ve 7 binin üzerinde ön talep toplayan Avrupa Konutları Atakent 4 satışa sunuldu.

Atakent'te inşa ettiği üç Avrupa Konutları projesinde toplam 4 bin 768 konut teslim eden Artaş İnşaat,  hem yatırımcısına yüksek karlılık sağladı hem de bölgeye büyük değer kattı.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Avrupa+Konutlar%c4%b1+Atakent+4'>Avrupa Konutları Atakent 4</a>
 
23 bin 300 metrekarelik bir alanda inşa edilen Avrupa Konutları Atakent 4 de, 441 dairesi ve dükkanları ile Avrupa Konutları standartlarını yeni yatırımcılarına sunacak. Proje “Geleceğin Bağdat Caddesi” olarak konumlandırılan Halkalı Caddesi üzerinde yükselecek ve bölgeye değer kazandırmaya devam edecek. Avrupa Konutları Atakent 4'ün mimarisinde SPDO Mimarlık – Sabri Paşayiğit'in imzası bulunuyor.

AVRUPA KONUTLARI MARKASININ TÜM AYRICALIKLARINI SUNUYOR

Artaş İnşaat, bugüne dek hayata geçirdiği tüm Avrupa Konutları projelerindeki standartları Avrupa Konutları Atakent 4 projesinde de sunuyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Avrupa+Konutlar%c4%b1+Atakent+4'>Avrupa Konutları Atakent 4</a>
 
1+1'den 4+1'e kadar farklı tiplerde balkonlu ve teraslı daire seçeneklerinin bulunduğu projede peyzaja ve sosyal yaşam alanlarına geniş yer veriliyor.
 
Kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, spa merkezi, sauna, ve hamamın bulunduğu projenin yanı başında yer alacak parkta ise çok amaçlı spor sahaları ve koşu parkurları bulunacak.
 
Avrupa Konutları Atakent 4'te yer alacak ticari üniteler ile site sakinleri tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

LANSMAN DÖNEMİNE ÖZEL FİYATLARLA

Lansman dönemine özel fiyatlarla satışa sunulan Avrupa Konutları Atakent 4, anlaşmalı bankalar ile 120 aya kadar uygun faiz oranlarıyla kredi kullandırıyor.
 
220 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Avrupa Konutları Atakent 4'te teslimlerin 2017 Aralık ayında yapılması planlanıyor.

Avrupa Konutları Atakent 4