Avrupa Konutları Yamanevler / Artaş İnşaat

Artaş İnşaat firmasının Avrupa Konutları Yamanevler projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupa Konutları Yamanevler

Avrupa Konutları, Anadolu Yakası'nda iddialı girdi

Konut Projeleri Emine Pile 08.08.2017
Artaş İnşaat tarafından Anadolu Yakası’nda inşa edilecek olan Avrupa Konutları Yamanevler, basın karşısına çıktı.
Avrupa Konutları markası ile İstanbul'un Anadolu Yakası'na iddialı bir giriş yapan Artaş İnşaat, Ümraniye'de Alemdağ Caddesi'nde yeni bir projeye başlıyor. 

Artaş İnşaat ve Avrupa Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, projenin detaylarını bugün gerçekleştirilen basın toplantısı ile açıkladı. Çetindaya toplantıda basın  mensuplarının sorularını yanıtlayarak önemli açıklamalarda bulundu.

Çetinsaya “Ümraniye bölgesinin en güzel ve en geniş projesini yapmak istiyoruz. Bu projemiz 2020 model. Henüz 2020'ye gelmedik ama biz 2020 modeli burada yapacağız. İddia ediyorum, Asya Yakası'nın en prestijli projesi olacak. Bu proje, bölgesine yakışır bir proje olacak.

Buranın en önemli özelliğinden birisi de ulaşım. Yakın zamanda hizmete girmesi planlanan Yamanevler ve Çakmak metro duraklarının 200 metre mesafede olması bu bölge için çok önemli. Herkesin arzu ettiği şey, çabuk ulaşım. Ulaşım artık Avrasya Tüneli ile daha da kolaylaştı" dedi. 

Projenin ödeme avantajı ile ilgili bilgiler veren Süleyman Çetinsaya "Bölge çok değerli bir bölge. Bölgenin böyle bir projeye ihtiyacı var. 36 ay 0 faiz olarak çıktık. Banka kredisi kullanmak ya da peşin almak isteyen vatandaş varsa ona yüzde 10 indirim yapıyoruz. Daha önceki projelerimizde hiç böyle bir vadeli satış yapmadık. Yüzde 20 peşin yüzde 80 banka kredisi yaptık. Şimdi ekonomi ve piyasada bir takım kolaylıklar göstermemiz gerekir” açıklamasında bulundu. 

Projeye olan ilgiden memnun olduklarının bilgisini veren Çetinsaya "Satış ofisinin açıldığından bu güne kadar, birkaç gün olmasına rağmen 158 tane daire kaporasını verdi. Bu da bölgenin ve projenin talep gördüğünü gösteriyor. Eylül ayında Dubai'de gerçekleştirilecek fuarda 8 projemiz ile yeni projemizi de oraya taşıyoruz" dedi.

Gayrimenkul sektörüne yönelik değerlendirmelerde de bulunan Süleyman Çetinsaya "Sektörde en önemlisi bizim için, vatandaşın güvenini sarsmamak. Konut almanın zamanı. Paranız varsa alın. Ben hiçbir zaman gayrimenkulden zarar edeni görmedim. Zaman zaman ekonomik sıkıntılar oluyor ama Türkiye her yönüyle sağlam. Bizler de katkı yaparak emin adımlarla yürüyeceğiz" dedi.

Avrupa Konutları Yamanevler Artaş İnşaat Süleyman Çetinsaya