Bahçeşehir Atmaca / Atmaca Grup

Atmaca Grup firmasının Bahçeşehir Atmaca projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bahçeşehir Atmaca

Atmaca Grup'un yeni projelerine yoğun ilgi!

Konut Projeleri Emine Pile 11.08.2016
Bahçeşehir'de birçok projeye imza atan Atmaca Grup'un Satış Koordinatörü Cem Eltemur canlı yayınımıza katıldı.
Atmaca Gayrimenkul Satış Koordinatörü Cem Eltemur, Bahçeşehir'de hayata geçirilen Bahçeşehir Atmaca ve Bahçeşehirpark projesinin merak edilen tüm ayrıntılarını Emlaktasondakika.com Haber Müdür Yardımcısı Uğurcan Tokay'a anlattı.

Cem Eltemur, canlı yayınımızda ilk olarak 15 Temmuz gecesi yaşanan hain darbe girişimi ile ilgili açıklamada bulundu. Atmaca Grup olarak bu saldırıyı kınadıklarını belirtti. "Halkımızın dik duruşu bizi de cesaretlendirdi. Bu ülkeye olan güvenimiz daha da arttı. Birbirimize ne kadar bağlı olduğumuzu bize gösterdi" dedi.

Ekonomimizin 15 Temmuz'dan sonra ne kadar güçlü olduğunu bir daha gösterdiğini aktaran Eltemur, "Büyük bir olay atlattık. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, sektörü yönlendirdi. Bankalardan da hep kredi faizlerini indirmelerini istiyorduk. Onlara da teşekkür ediyoruz, indirdiler. Ekonomi daha çok canlanacak. İnşaat sektörü ne kadar canlanırsa Türkiye de o kadar büyür" dedi. 

ATMACA GRUP'UN İKİ YENİ PROJESİNE YOĞUN İLGİ 

Bahçeşehir halkının Atmaca Grubu tanıdığını ve sevdiğini belirten Eltemur, Bahçeşehir Atmaca'da 1 yıl olmadan dairelerin yüzde 90'ının satıldığını ifade etti. 

"Bahçeşehirpark projesinde daha lansmanımızı yapmadık. 147 konutluk bir proje yapıyoruz. 70 tane de ticarimiz var. Bunun da yaklaşık yüzde 40'ını sattık. Gerçekten şu an çok iyi gidiyoruz. Bahçeşehir halkı bizi tanıyor, inşallah İstanbul da bizi tanıyacak. Bahçeşehir halkı ne zaman proje yapsak bizi yalnız bırakmıyor. " dedi. 

Projelerde fiyatların 560 bin liradan başladığını belirten Cem Eltemur, fiyatların 3 milyon 500 bin liraya kadar çıktığını ifade etti. Projelerini kendi arsaları üzerinde inşa ettiklerini anlatan Eltemur, iki projelerinde de yüzde 10 indirim ile 48 ay 0 faiz fırsatı sunduklarını söyledi. 

Bahçeşehir'de 4. projeyi hayata geçirdiklerini anlatan Cem Eltemur, Bahçeşehir'de bir proje daha yapacaklarının müjdesini verdi. Son olarak sektör değerlendirmesinde bulunarak "Sektörün daha çok gelişeceğini düşünüyorum. Bir adım daha atacaktır" dedi. 

Cem Eltemur Atmaca Grup Bahçeşehir Atmaca