Bahçeşehir Atmaca / Atmaca Grup

Atmaca Grup firmasının Bahçeşehir Atmaca projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
adem atmaca

Atmaca Grup, inşaat sektöründe de iddialı!

Konut Projeleri Emine Pile 18.08.2017
Atmaca Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca, Emlaktasondakika.com’a Atmaca Gayrimenkul’ün faaliyetlerini anlattı.
Sunny, Atmaca Gayrimenkul, Jumbo markalarıyla üretim, AR-GE, satış ve pazarlama faaliyetlerine tüm hızıyla devam eden Atmaca Grup, inşaat sektöründe Bahçeşehir bölgesini sevdi. 

Uzun süredir Türkiye'nin gündemini meşgul eden Bahçeşehir Göleti ile ilgili basın toplantısı düzenleyen Atmaca Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca, toplantı sonrası Emlaktasondakika.com'a projeleri hakkında bilgiler verdi. 

Adem Atmaca şu açıklamalarda bulundu “Atmaca Grup olarak 3 farklı sektörde faaliyet gösteriyoruz. Perakende, elektronik ve inşaat. Gayrimenkul sektörüne 2011 yılında Bahçeşehir bölgesi ile giriş yaptık. Çevresindeki en doğru, yatırım yapılabilecek ve yaşamın sürüleceği nokta olduğunu düşündüğümüz için biz Bahçeşehir'i tercih ettik. Buranın zemin ve çevre olarak hakikaten yaşam için en uygun nokta olduğunu düşünüyoruz. 

Projelerimizde de insanların rahat yaşayacakları, aileleri ile birlikte zaman geçirecekleri, daha çok yatırım yapıp kazanırken aslında yaşamlarını sürdürecekleri projeler yapmayı tercih ettik. Genellikle büyük daire konseptimiz var. Ortalama 300 metrekare büyüklükleri olan 4+1 ve daha üstü daha büyük daireler yapıyoruz. Bahçeşehir'de toplam 7 tane proje hayata geçirdik. Toplamda 1.800 kadar bağımsız bölüm yapıyor. 600 kadarını teslim etmiş durumdayız. 800 civarında da devam eden projelerimiz var.” 

atmaca gayrimenkul adem atmaca bahçeşir göleti