Atlantik Life projesinin yeşil alanları
Haberler / Konut Projeleri / Atlantik Yapı'dan 40 ay 0 faiz fırsatı!

Atlantik Yapı'dan 40 ay 0 faiz fırsatı!

Konut Projeleri 15.01.2016 15:58

Markalı konut sektöründe örnek projelere imza atan Atlantik Yapı, Life projesinde de avantajlı fiyatlarla daire sahibi olma fırsatı sunuyor.

Hayata geçirdiği projelerde yatırımcısına daima kazandıran Atlantik Yapı'nın yeni projesi Atlantik Life, Pendik bölgesinde konumlanıyor. Firmanın lüks ve konforlu detaylara sahip 192 konut ve 5.000 metrekarelik ticari alandan oluşan en yeni projesi ayrıcalıklı ferah daireleriyle beğeni topluyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'den oluşan dört farklı konut seçenekleri yer alıyor.

Geniş ve ferah şekilde tasarlanan daireler 67 metrekare ile 223 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projede ayrıca daire tiplerine göre iki araçlık park imkanı da sunuluyor. 

40 AY ‘SIFIR FAİZ' VE YÜZDE 12 İNDİRİM AVANTAJI İLE SUNULUYOR

Hayata geçirdiği nitelikli konut projeleri ile yatırımcının dikkatini çeken Atlantik Yapı, Life projesinde de 237.000 TL gibi avantajlı fiyatlarla daire sahibi olma fırsatı sunuyor. 

40 ay 0 faiz avantajlarının sunulduğu projede, alternatifli ödeme seçeneklerinin yanında peşin alımlarda yatırımcıya yüzde 12 indirim avantajı sunuluyor.

ULAŞIM AKSININ MERKEZİNDE BİR PROJE  

Anadolu yakasında ulaşım ağlarına avantajlı ve yakın bir bölgede konumlanan Atlantik Life; Uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanına 1,5 kilometre, D-100 Karayoluna 2 kilometre, Tem otoyoluna 3 kilometre, Yüksek Hızlı Tren'e 2,5 kilometre, İstanbul Deniz Otobüslerine 3,5 kilometre ve Metro'ya 700 metrelik bir mesafede yer alıyor. 

Yüzde 70'inin peyzaj ve yeşil alanlara ayrıldığı projede ayrıca kapalı ve açık yüzme havuzu, Türk Hamamı, Sauna, buhar odası, fittnes salonu ve sosyal yaşam alanları da bulunuyor.

150 milyon liralık yatırım bedeli ile hayata geçirilecek Atlantik Life'de teslimler Nisan 2017'de yapılacak.