Atlantik Life / Atlantik Yapı

Atlantik Yapı firmasının Atlantik Life projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Atlantik Life projesinin yeşil alanları

Atlantik Life'de 40 ay 0 faiz fırsatı!

Konut Projeleri Emine Pile 14.06.2016
İstanbul’da yaşanabilir ve güvenilir kentler üreten Atlantik Yapı, Pendik'te hayata geçirdiği Atlantik Life projesi ile yatırımcısına kazandırıyor.
Anadolu Yakası'nın yüksek yatırım potansiyeli bulunan bir bölgesinde inşa edilen Atlantik Life, 150 milyon liralık yatırım bedeline sahip bulunuyor. 192 konut ve 5.000 metrekarelik ticari ünitelerin yer aldığı projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'den oluşan dört farklı daire seçeneği yer alıyor.

Geniş ve ferah şekilde tasarlanan daireler 67 metrekare ile 223 metrekare arasında değişiklik gösterirken projede ayrıca daire tiplerine göre iki araçlık park imkanı da mevcut. 

Yüzde 70'inin peyzaj ve yeşil alanlara ayrılarak ferah bir yaşam alanı oluşturulan projede, kapalı ve açık yüzme havuzu, Türk Hamamı, Sauna, buhar odası, fittnes salonu ve sosyal yaşam alanları da bulunuyor.

40 AY SIFIR FAİZ, YÜZDE 12 İNDİRİM AVANTAJI 

Lüks ve konforlu detaylarla sahip dairelerin yer aldığı Atlantik Life'de peşin alımlarda yüzde 12 indirim fırsatının yanında 40 ay sıfır faiz, kişiye özel ödeme planı yer alıyor. Projede ayrıca hemen tapu, 120 aya kadar kredi imkanı ile peşinatı teslimde ödeme avantajı da yatırımcılara sunuluyor.

LOKASYONUYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Anadolu Yakası'nda ulaşım akslarına yakın bir bölgede konumlanan Atlantik Life; Uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanına 1,5 kilometre, D-100 Karayoluna 2 kilometre, Tem otoyoluna 3 kilometre, Yüksek Hızlı Tren'e 2,5 kilometre, İstanbul Deniz Otobüslerine 3,5 kilometre ve Metro'ya 700 metrelik bir mesafede yer alıyor. 

İnşa çalışmalarının devam ettiği Atlantik Life'de teslimler Nisan 2017'de yapılacak.

 

 

Atlantik Life Atlantik Life ödeme seçenekleri