Atlantik Life / Atlantik Yapı

Atlantik Yapı firmasının Atlantik Life projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Atlantik Life

Atlantik Life 185 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışta

Konut Projeleri Emine Pile 18.05.2015
Atlantik Yapı tarafından Pendik’te hayata geçirilen Atlantik Life 185.000 TL'den başlaya fiyatlarla satışa çıktı.
Anadolu Yakası'nın Pendik bölgesinde inşa edilen Atlantik Life projesinde 185.000 TL'ye daire sahibi olunabiliyor. Sosyal donatı alanları, mimari özellikleri ve merkezi lokasyonu ile de dikkat çeken proje 30 farklı daire tipinden meydana geliyor. 

Lüks ve konforlu detaylara sahip 192 konut ve 5.000 metrekarelik ticari alandan oluşan Atlantik Life, Pendik bölgesinde konumlanıyor.

HER KONUT TİPİNDE AYRICALIKLI BİR YAŞAM... 

Ayrıcalıklı ferah dairelerin sunulduğu projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'den oluşan dört farklı konut seçenekleri yer alıyor.

Geniş ve ferah şekilde tasarlanan daireler 67 metrekare ile 223 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projede ayrıca daire tiplerine göre iki araçlık park imkanı da sunuluyor.

ÖDEME SEÇENEKLERİ CEZBEDİYOR

Kısa sürede yatırımcısına yüzde 15 kazandıran Atlantik Yapı, yatırımcısına 185.000 TL gibi avantajlı fiyatlarla daire sahibi olma fırsatı sunuyor. Atlantik Life'de 40 ay 0 faiz avantajlarıyla da konut sahibi olmanız mümkün. Projede ayrıca alternatifli ödeme seçenekleri de sunuluyor.

HER YERE KOLAYCA ULAŞIM!

Anadolu yakasında ulaşım ağlarına avantajlı ve yakın bir bölgede konumlanan Atlantik Life; Uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanına 1,5 kilometre, D-100 Karayoluna 2 kilometre, Tem otoyoluna 3 kilometre, Yüksek Hızlı Tren'e 2,5 kilometre, İstanbul Deniz Otobüslerine 3,5 kilometre ve Metro'ya 700 metrelik bir mesafede yer alıyor.

RENGARENK BİR YAŞAM MERKEZİ

Yüzde70'inin peyzaj ve yeşil alanlara ayrıldığı projede ayrıca kapalı ve açık yüzme havuzu, Türk Hamamı, Sauna, buhar odası, fittnes salonu ve sosyal yaşam alanları da bulunuyor.

150 milyon Liralık yatırım bedeli ile hayata geçirilecek Atlantik Life'de teslimler Nisan 2017'de yapılacak.

Atlantik Life