Atiye Residence / HAS–DBN Yatırım Ortaklığı

HAS–DBN Yatırım Ortaklığı firmasının Atiye Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Atiye Residence Kağıthane blok görüntüsü

Atiye Residence'ta 580 bin TL'ye 2+1

Konut Projeleri Sinem Öztürk 18.03.2016
HAS – DBN Yatırım Ortaklığı imzası taşıyan Atiye Residence'ta lansmana özel avantajlar devam ediyor.
İstanbul'un orta yeri Kağıthane'de yükselen Atiye Residence, HAS Metal ve DBN Mühendislik işbirliğiyle kurulan HAS – DBN Yatırım Ortaklığı tarafından inşa ediliyor. 17 katlı tek bloktan oluşan projede 108 adet daire yer alıyor. Projedeki dairelerin tamamı 2 oda 1 salon tipinde. 3 bin 450 metrekarelik arsa üzerine kurulan Atiye Residence'ta daireler brüt 102 metrekare.

İsmini Atiye Sultan'dan aldı!

Atiye Residence, ismini dönemin padişahı II. Mahmut tarafından kızı Atiye Sultan için yaptırılan Atiye Sultan Sarayı'ndan alıyor. İstanbul'un merkezinde ev arayanların ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte olan Atiye Residence projesinde tüm rezidans hizmetleri sunuluyor. 70 milyon TL yatırım değerine sahip olan Atiye Residence, bir kentsel dönüşüm projesi olarak yükseliyor. 

Kağıthane Atiye Residence'ta dairelerin fiyatları 580 bin TL ile 650 bin TL arasında değişiyor. 550 bin TL'den satışa çıkan daireler kısa sürede tükendi. Lansman dönemine özel metrekare birim fiyatı ise 5 bin 500 TL ila 6 bin TL olarak belirlendi. Projede firma bünyesinde 48 aya kadar vade imkanı sunuluyor. İsteyenler banka kredisi de kullanabiliyor. 2017 yılının Aralık ayında teslim edilecek olan proje, Levent ofis bölgesine 5 dakika, Maslak ofis bölgesine 10 dakika, 2017 sonunda açılacak Kağıthane Metro İstasyonu'na 5 dakika, Axis AVM'ye ise yürüyüş mesafesinde yer alıyor. 

Atiye Residence Kağıthane HAS Metal DBN Mühendislik 108 adet daire 102 metrekare brüt daireler