retro ataköy selenium

Ataköy'ün yeni prensi; Selenium Retro!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 21.02.2015
Selenium Retro ile Ataköy bölgesinde ikinci golü atan Aşçıoğlu, bölgenin değerine değer katıyor.
Gayrimenkul dünyasının lokomotif firmaları arasında yer alan Aşçıoğlu, Ataköy'de devam kararı aldığını daha önce açıklamıştı. İlk olarak Ataköy 38 olarak lanse edilen projenin adı Selenium Ataköy Retro oldu. 

Ön talep başladı

İki blok şeklinde tasarlanan ve ön talep süreci başlayan Ataköy Retro projesi, konsepti ve tasarımıyla bölgede fark oluşturacak. Yatırım dünyasının yeni yüzü olan bölge de önümüzdeki yıllarda adından sıkça söz ettirecek.

Lansman Mart sonunda

Ataköy'ün E5 tarafında yatırım yapan ilk firmalardan olan Aşçıoğlu, hız kesmeyecek gibi gözüküyor. Firmanın son projesi Selenium Retro'da lansmanın Mart sonunda gerçekleştirilmesi bekleniyor. Toplamda 394 bağımsız birimin yer alacağı Retro Ataköy'de home ofis ve ofisler bulunacak.

1000 metrekarelik havuz ve güneşlenme terası

Tamamı 64 ile 97 metrekare arası tasarlanan 1+1'lerden oluşacak Retro'da teslimlerin 2017 yılı üçüncü çeyreğinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor. LEED Sertifikası'da bulunan dev yatırım 1000 metrekarelik kapalı sosyal tesisi ve 1000 metrekarelik açık yüzme havuzu-güneşlenme terasıyla farkını ortaya koyuyor.

Taze hava sistemi

Retrofis'lerle Ataköy'e damga vuracak olan projede tüm bağımsız birimler, taze hava sistemiyle 24 saat ferah bir yaşam alanına dönüşecek.

selenium retro ataköy aşçıoğlu ataköy retro