Selenium Ataköy / Aşçıoğlu İnşaat

Aşçıoğlu İnşaat firmasının Selenium Ataköy projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Selenium Ataköy

Ataköy Selenium'da loft daireler satışta

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 09.10.2015
Aşçıoğlu’nun İstanbul’un kalbi Ataköy’de yükselen projesi Selenium Ataköy’de son 30 daire, sakinlerini bekliyor.
Üç blok halinde farklı alanlara sahip toplam 321 daireden oluşan Selenium Ataköy'deki son 30 daire, loft ve 3+1 formattaki dairelerden oluşuyor. Yüksek tavan ve cam kullanımının sunduğu daha fazla ışık avantajının yanı sıra geniş balkonlarıyla panoramik bir İstanbul manzarası sunuyor. 

Aşçıoğlu, Ataköy'de yükselen Selenium Ataköy'ün inşasında son döneme girdi. Alışılagelmişin dışında estetik ve göz alıcı mimarisiyle üç blok halinde loft, 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam 321 daireden oluşan Selenium Ataköy'deki son 30 daire, sakinlerini bekliyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Selenium+Atak%c3%b6y'>Selenium Ataköy</a>

Yüksek tavan ve cam kullanımıyla daha fazla ışık, daha geniş manzara 

Selenium Ataköy'de tüm daireler yüksek tavanlı olarak inşa edilirken eliptik mimarisiyle çok daha işlevsel hale gelen cam kullanımı doğrultusunda daireler daha fazla ışık, daha geniş mekân algısı ve daha geniş manzara sunuyor. 

Katlar yükseldikçe konumlanan 2+1, 3+1 ve dubleks daireler, geniş balkonları sayesinde ön cephelerde Marmara Denizi'nin engin manzarasını, arka cephelerde ise 24 saat yaşayan İstanbul'a hâkim bir manzara imkânı sağlıyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Selenium+Atak%c3%b6y'>Selenium Ataköy</a>

Sosyal alanlarıyla şehrin merkezinde dingin bir yaşam

Selenium Ataköy; geniş peyzaj alanları, cep sineması, toplantı odası, kütüphane gibi sosyal alanları, vale parking, kuru temizleme, housekeeping ve profesyonel bina yönetimi hizmetleriyle özlenen bir sosyal yaşamın kapılarını açarken bisiklet ve yürüyüş pisti, squash, fitness ve çok amaçlı stüdyo alanı, çok amaçlı spor sahaları ve yüzme havuzuyla sağlıklı bir hayat sunuyor.

Selenium Ataköy Aşçıoğlu